Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.11
2015
1209

Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil

Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil

Paczkomaty ewidentnie zrewolucjonizowały rynek przesyłek, teraz nikt sobie nie wyobraża świata bez żółtych skrytek pocztowych rozlokowanych w różnych miejscach w Polsce. Jak już nie długo będziemy mogli się przekonać, ta moda dosięgnęła również rynek spożywczy.

Coolomaty - bo tak się będą nazywać te zielone spożywcze „paczkomaty”, ułatwią nam w znacznym stopniu robienie zakupów. Każdy Coolomat będzie składał się z 35 skrytek, z których aż 20 będzie przystosowane do przechowywania żywności w temperaturze do -20 stopni Celsjusza.

Produkty Zzmówione w sklepie internetowym można będzie odebrać w wybranym przez siebie miejscu o wybranej porze, bo Coolomaty będą otwarte 24h na dobę. Partnerem projektu są delikatesy Alma24.pl.

W pierwszej fazie projektu - Coolomaty były zlokalizowane na wybranych stacjach benzynowych Statoil w Warszawie. Aktualnie trwają ostatnie prace w nad integracją sieci ze sklepem internetowym Alma24.pl. Prezes zarządu firmy Marcin Warzocha powiedział, że są na ostatniej prostej wdrożenia programu i wszystko wskazuje, że rozpoczną projekt zgodnie z założonym harmonogramem.  Co oznacza, że zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami z Coolomatów będziemy mogli skorzystać jeszcze w tym roku.

Delikatesy Alma znane są z bogatego asortymentu produktów i dobrze rozwiniętego sklepu internetowego Alma24.pl. Do tej pory mogą się pochwalić 46 sklepami zlokalizowanymi w największych miastach w Polsce oraz 450 produktami własnej marki Food&Joy. Jak widać delikatesy Alma stawiają na rozwój i starają się wyznaczać nowe trendy na rynku spożywczym.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Alma, artykuły spożywcze, paczkomat, statoil

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie