Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.11
2015
1209

Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil

Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil

Paczkomaty ewidentnie zrewolucjonizowały rynek przesyłek, teraz nikt sobie nie wyobraża świata bez żółtych skrytek pocztowych rozlokowanych w różnych miejscach w Polsce. Jak już nie długo będziemy mogli się przekonać, ta moda dosięgnęła również rynek spożywczy.

Coolomaty - bo tak się będą nazywać te zielone spożywcze „paczkomaty”, ułatwią nam w znacznym stopniu robienie zakupów. Każdy Coolomat będzie składał się z 35 skrytek, z których aż 20 będzie przystosowane do przechowywania żywności w temperaturze do -20 stopni Celsjusza.

Produkty Zzmówione w sklepie internetowym można będzie odebrać w wybranym przez siebie miejscu o wybranej porze, bo Coolomaty będą otwarte 24h na dobę. Partnerem projektu są delikatesy Alma24.pl.

W pierwszej fazie projektu - Coolomaty były zlokalizowane na wybranych stacjach benzynowych Statoil w Warszawie. Aktualnie trwają ostatnie prace w nad integracją sieci ze sklepem internetowym Alma24.pl. Prezes zarządu firmy Marcin Warzocha powiedział, że są na ostatniej prostej wdrożenia programu i wszystko wskazuje, że rozpoczną projekt zgodnie z założonym harmonogramem.  Co oznacza, że zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami z Coolomatów będziemy mogli skorzystać jeszcze w tym roku.

Delikatesy Alma znane są z bogatego asortymentu produktów i dobrze rozwiniętego sklepu internetowego Alma24.pl. Do tej pory mogą się pochwalić 46 sklepami zlokalizowanymi w największych miastach w Polsce oraz 450 produktami własnej marki Food&Joy. Jak widać delikatesy Alma stawiają na rozwój i starają się wyznaczać nowe trendy na rynku spożywczym.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Alma, artykuły spożywcze, paczkomat, statoil

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie