Blog - Najnowsze informacje o promocjach


26.10
2015
1209

Tydzień polski w Lidlu

Tydzień polski w Lidlu

Na początku listopada w sieci sklepów Lidl startuje po raz drugi w tym roku promocyjna akcja „Tydzień Polski”. Tak samo jak w przypadku majowej edycji, nie zabraknie wielu ciekawych promocji.

W tym tygodniu będą królować przede wszystkim pyszne, polskie produkty takie jak: ser królewski firmy Sierpc za jedyne 3.33zł oraz każdemu znane przepyszne pieczone kabanosy Tarczyński za 5,55zł. Oprócz tego w ofercie nie zabraknie aromatycznego, tradycyjnego barszczu czerwonego Krakusa za 3,99zł, delikatnych wędlin Pikok za 3,99zł, słodkich dżemów Łowicz o różnych smakach za jedyne 3,49zł oraz świeżych polskich ryby min.: pstrąg (2,49zł/100g), szczupak (4,89zł/100g), karp (2,49zł/100g) i jesiotr (4,69zł/100g). Ponadto klienci będą mogli kupić pyszną polską gęś. 

Oprócz promowania pysznego jedzenia, Lidl w czasie trwania „Tygodnia Polskiego” promuje polską kulturę. Klienci mogą zakupić znane dzieła Wisławy Szymborskiej (24,99zł) jak i Zbigniewa Herberta (49,99zł) oraz bardziej współczesne książki np. Katarzyny Grocholi (27,99zł) oraz Katarzyny Bondy (11,99zł). Oprócz książek można zakupić także puzzle i gry planszowe z bohaterami pięknych polskich bajek, takich jak: Bolek i Lolek czy Koziłek Matołek (puzzle za 14,99zł).

Według doradcy FMCG Business Consulting - Andrzeja Wojciechowicza pomysł tygodni tematycznych coraz częściej praktykowanych przez liczne sklepy, związany jest z chęcią pozyskania zupełnie nowy segment klientów, zainteresowanych ofertą bardziej dla nich spersonalizowaną.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Lidl, Tydzień polski

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!
Polecamy
15.03
2019
1209

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!

Zero Waste to styl życia, który motywuje nas do unikania zbędnego kupowania, używania rzeczy ponownie oraz utylizowania. Do filozofii dołączyły się sieci sklepów sprzedając produkty całkowicie organiczne. O krok dalej poszedł bydgoski Carrefour, w którym zrobimy zakupy do własnych pojemników!

Czytaj więcej »
Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?
Poradnik
25.02
2019
1209

Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Dawniej było silnie związane z walką o prawa kobiet. Dzisiaj jest to raczej przyjemne święto, w którym możemy obdarować najbliższe Panie. Jaki prezent wywoła uśmiech na Jej twarzy?

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie