Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.10
2015
1209

Testujemy produkty z Biedronką

Testujemy produkty z Biedronką

Akcja "Testujemy", zorganizowana przez sieć Biedronka, trwać będzie od 19 do 31 października bądź do wyczerpania zapasów. Z okazji 20 urodzin dyskontu Biedronka dała swoim klientom możliwość wyboru 20 najciekawszych produktów z listy ponad 260 propozycji wystawionych przez partnerów handlowych sieci. Dzięki akcji "Testujemy" do oferty dyskontu trafi wiele ciekawych i dotąd niespotykanych artykułów spożywczych i przemysłowych.

Wachlarz produktów dostępnych w ramach akcji jest bardzo szeroki, gdyż do dotychczasowego asortymentu marketów dołączą wyroby z różnych kategorii. Do oferty spożywczej Biedronki dołączą m.in. produkty marki Vital Fresh: warzywna baza do zielonych koktajli, mieszanka warzyw do mikrofali, warzywa na patelnię, a także sałatka caprese. Ciekawie zapowiada się także nowy zestaw soków 100% z warzyw oraz owoców firmy Vitanella. Kolejną gratką dla amatorów owoców i warzyw są truskawki i borówki polskiej marki Zielone Wzgórza. Na szczególną uwagę zasługują innowacyjne pojemniki wykorzystywane przez wspomnianą firmę, które pozwalają na dłuższe zachowanie świeżości i walorów kulinarnych produktów niż standardowe opakowania. Na liście nowych produktów nie brakuje także nabiału – niebawem na półkach pojawią się kremowy jogurt marki Amorres oraz puszysty serek bez laktozy firmy Delikate.

W wyniku głosowania, do oferty Biedronki dołączą także produkty związane ze zdrowym żywieniem. Ryż czerwony Supreme charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu, natomiast nowy napój niegazowany marki Polaris jest doskonałym źródłem wapnia i magnezu, a dodatkowo nie zawiera konserwantów. Sieć jednak nie zapomina o klientach, którzy preferują dania gotowe i szybkie przekąski. Ciekawą propozycją wydaje się makaron z czekoladą marki Pastani, oraz Danie Express – panierowane skrzydełka kurczaka w sosie słodko-kwaśnym. Nie mniej interesująco prezentują się orzeszki ziemne prażone w chrupkiej skorupce firmy Top Akardo. Pozostałe produkty objęte akcją i szczegółowe informacje dotyczące oferty Biedronki można znaleźć na stronie www.biedronka.pl.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, sok, urodziny, warzywa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie