Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.09
2015
1209

Projekty Gosi Baczyńskiej w Rossmannie

Projekty Gosi Baczyńskiej w Rossmannie

Klienci najchętniej wybierają sklepy, w których można kupić wszystko. Nikt nie chce poświęcać zbyt dużej ilości czasu na dojazd, parkowanie, zmienianie sklepów i stanie w kolejkach do kas. I kiedy specjalnego wrażenia już na nas nie robią kolekcje m.in. firmy Crocs czy Wittchen w Lidlu - teraz ubrania projektantki Gosi Baczyńskiej będzie można kupić w Rossmanie

Odzież Gosi Baczyńskiej częściej podziwiamy w czasopismach, telewizji lub skrótach pokazów mody w Internecie. Z rzadka zdarza się usłyszeć od koleżanki, że bluzkę, którą dzisiaj założyła jest projektu znanej osoby. Jednak już od października odzież będzie można kupić w Rossmanie. W ofercie znajdziemy: bluzki (od 79,99 złotych do 129,99 zł.), spodnie (149,99 zł), spódnice (99,99 zł.), torebki (od 89,99 do 169,99 zł)  oraz wiele akcesoriów takich jak: czapki, szaliki, rękawiczki, paski i skarpetki. Projektantka zdecydowanie postanowiła ubrać Polki od stóp do głów. Kolekcja nosić będzie nazwę: „Moda dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku”.

Według Agnieszki Górnickiej, prezes firmy badawczej Inquiry: „Dodatkowy asortyment sprawdza się pod warunkiem, że z punktu widzenia klienta ma on logiczne uzasadnienie”. Miejmy nadzieję, że klientki Rossmana będą kupowały ubrania Gosi i nie będzie to jednorazowa próba sprzedaży. W ubiegłym roku odzież duetu Paprocki & Brzozowski można było nabyć w sieci sklepów Biedronka. Mimo, że kolekcja sprzedawała się świetnie, obecnie ślad po współpracy zaginął.

W Polsce Rossmann posiada ponad 1000 sklepów samoobsługowych. Największa drogeria znajduje się w łódzkiej manufakturze. Zastanawiające jest to, w których sklepach nabyć będzie można kolekcję Gosi Baczyńskiej. Nie wszystkie lokale usługowe są w stanie pomieścić dodatkowy asortyment i przymierzalnie. Po cichu liczymy na chociażby jedną trzecią z tego tysiąca i nie jednorazowy wystaw ubrań.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Rossmann, baczyńska

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie