Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.09
2015
1209

Projekty Gosi Baczyńskiej w Rossmannie

Projekty Gosi Baczyńskiej w Rossmannie

Klienci najchętniej wybierają sklepy, w których można kupić wszystko. Nikt nie chce poświęcać zbyt dużej ilości czasu na dojazd, parkowanie, zmienianie sklepów i stanie w kolejkach do kas. I kiedy specjalnego wrażenia już na nas nie robią kolekcje m.in. firmy Crocs czy Wittchen w Lidlu - teraz ubrania projektantki Gosi Baczyńskiej będzie można kupić w Rossmanie

Odzież Gosi Baczyńskiej częściej podziwiamy w czasopismach, telewizji lub skrótach pokazów mody w Internecie. Z rzadka zdarza się usłyszeć od koleżanki, że bluzkę, którą dzisiaj założyła jest projektu znanej osoby. Jednak już od października odzież będzie można kupić w Rossmanie. W ofercie znajdziemy: bluzki (od 79,99 złotych do 129,99 zł.), spodnie (149,99 zł), spódnice (99,99 zł.), torebki (od 89,99 do 169,99 zł)  oraz wiele akcesoriów takich jak: czapki, szaliki, rękawiczki, paski i skarpetki. Projektantka zdecydowanie postanowiła ubrać Polki od stóp do głów. Kolekcja nosić będzie nazwę: „Moda dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku”.

Według Agnieszki Górnickiej, prezes firmy badawczej Inquiry: „Dodatkowy asortyment sprawdza się pod warunkiem, że z punktu widzenia klienta ma on logiczne uzasadnienie”. Miejmy nadzieję, że klientki Rossmana będą kupowały ubrania Gosi i nie będzie to jednorazowa próba sprzedaży. W ubiegłym roku odzież duetu Paprocki & Brzozowski można było nabyć w sieci sklepów Biedronka. Mimo, że kolekcja sprzedawała się świetnie, obecnie ślad po współpracy zaginął.

W Polsce Rossmann posiada ponad 1000 sklepów samoobsługowych. Największa drogeria znajduje się w łódzkiej manufakturze. Zastanawiające jest to, w których sklepach nabyć będzie można kolekcję Gosi Baczyńskiej. Nie wszystkie lokale usługowe są w stanie pomieścić dodatkowy asortyment i przymierzalnie. Po cichu liczymy na chociażby jedną trzecią z tego tysiąca i nie jednorazowy wystaw ubrań.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Rossmann, baczyńska

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie