Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.09
2015
1209

Biedronka otwiera sklep internetowy

Biedronka otwiera sklep internetowy

Sieci super- i hipermarketów coraz częściej decydują się na poszerzanie działalności o sprzedaż internetową. Wczoraj o takim kroku poinformował zarząd Biedronki.

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy w Internecie. Serwisy aukcyjne są bardzo popularne, a klienci kupują w sieci elektronikę, książki i odzież. Wraz ze wzrostem ilości kupujących, sklepy spożywcze zaczęły wprowadzać swoje oferty do sklepów internetowych. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne – nie wychodząc z domu wybieramy interesujące nas produkty, a o wybranej godzinie kurier dowozi zakupy pod wskazany adres. Niestety, nie jest to jeszcze dostępne dla mieszkańców mniejszych miast, którym często przydałby się dowóz artykułów spożywczych. E-sklepy dostarczają do większych aglomeracji, ale stopniowo rozszerzają usługi na inne miejscowości. Swoją ofertę w Internecie ma już Alma, Tesco, Piotr i Paweł oraz niektóre sklepy E.Leclerc. Zarząd Biedronki również jest świadomy, że zakupy w sieci to przyszłość handlu i stwierdził, że „prędzej czy później sprzedaż internetowa stanie się jednym z kanałów sprzedaży”. Wielu klientów, którym nie po drodze do tego dyskontu, na pewno chętnie skorzystałoby z opcji dostarczenia zakupów do domu.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, sklep internetowy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie