Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.09
2015
1209

Biedronka otwiera sklep internetowy

Biedronka otwiera sklep internetowy

Sieci super- i hipermarketów coraz częściej decydują się na poszerzanie działalności o sprzedaż internetową. Wczoraj o takim kroku poinformował zarząd Biedronki.

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy w Internecie. Serwisy aukcyjne są bardzo popularne, a klienci kupują w sieci elektronikę, książki i odzież. Wraz ze wzrostem ilości kupujących, sklepy spożywcze zaczęły wprowadzać swoje oferty do sklepów internetowych. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne – nie wychodząc z domu wybieramy interesujące nas produkty, a o wybranej godzinie kurier dowozi zakupy pod wskazany adres. Niestety, nie jest to jeszcze dostępne dla mieszkańców mniejszych miast, którym często przydałby się dowóz artykułów spożywczych. E-sklepy dostarczają do większych aglomeracji, ale stopniowo rozszerzają usługi na inne miejscowości. Swoją ofertę w Internecie ma już Alma, Tesco, Piotr i Paweł oraz niektóre sklepy E.Leclerc. Zarząd Biedronki również jest świadomy, że zakupy w sieci to przyszłość handlu i stwierdził, że „prędzej czy później sprzedaż internetowa stanie się jednym z kanałów sprzedaży”. Wielu klientów, którym nie po drodze do tego dyskontu, na pewno chętnie skorzystałoby z opcji dostarczenia zakupów do domu.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, sklep internetowy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie