Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.08
2015
1209

Tydzień polski w... irlandzkim Lidlu

Tydzień polski w... irlandzkim Lidlu

3 sierpnia br. znana sieć Lidl rozpoczęła w Irlandii promocję marki „Polski Smak”. Akcja będzie trwała przez tydzień, pod hasłem „A Taste of Poland”, i ma na celu zachęcenie konsumentów do kupowania produktów pochodzących z Polski.

W głównej ofercie Lidla można teraz dostać artykuły takie jak: musztarda Kamis, piwo Lech i Tyskie, marynowane filety śledziowe, syrop Łowicz, frankfurterki, mortadelę i boczek pieczony z Sokołowa oraz produkty własnej marki Lidl. W ramach Polish Taste do sprzedaży trafiły również ryby, sery, soki, kabanosy oraz wybrane słodycze.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsza tego typu akcja ze strony sklepu Lidl. Jakiś czas temu sieć zorganizowała w Polsce „tydzień amerykański”, o którym możecie przeczytać na naszym blogu i dowiedzieć się więcej na ten temat. (http://www.promocyjni.pl/blog/zobacz/7235-tydzien-amerykanski-w-lidlu), a także „tydzień polski”, gdzie głównymi produktami w sprzedaży były: olej Kujawski, ogórki kwaszone, masło Łaciate oraz produkty kosmetyczne Bielenda, Soraya oraz Ziaja. W dużym stopniu te akcje zachęciły konsumentów do częstszych odwiedzin sklepów Lidl.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Lidl, musztarda, piwo, Sokołów, śledzie, Tydzień polski

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie