Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.07
2015
1209

Letnia ochrona skóry

Letnia ochrona skóry

Nareszcie nadeszło lato! A wraz z latem rozpoczął się okres wakacyjny. Czas urlopów, wyjazdów krajowych i zagranicznych - nad morza, jeziora, rzeki. To również okres wspólnego grillowania w gronie rodziny i przyjaciół oraz weekendowych wypadów za miasto. Większość z nas nie wyobraża sobie urlopu bez plaży, słońca, ciepłej wody, czy też aktywnego wypoczynku w postaci biegania, gier zespołowych, spacerów brzegiem morza czy budowania zamków z piasku.

Nieodłącznym elementem wypoczynku wakacyjnego jest również opalanie się. Każdy z nas pragnie wrócić do domu opalony na piękny brąz. Opalone ciało sprawia, że wyglądamy atrakcyjniej, jak również lepiej się czujemy. Jednak, aby uzyskać wymarzoną opaleniznę o pięknym odcieniu  musimy zadbać o odpowiednią ochronę naszego ciała w czasie słonecznych kąpieli. Nie chcemy przecież się poparzyć! Chcemy również uniknąć sytuacji,  w której po zbyt intensywnym opalaniu się złuszczy nam się skóra.

Słońce daje nam piękną opaleniznę, ale wysyła również promienie UVA i UVC, które nie są korzystne dla naszej cery i zdrowia. Zatem, jeżeli chcemy cieszyć się długotrwałą, piękną opalenizną, powinniśmy przed wyjazdem wakacyjnym zaopatrzyć się w odpowiednie dla naszej cery i rodzaju karnacji kosmetyki do opalania. Na rynku kosmetycznym znajdziemy bogatą ofertę takich produktów. Mogą to być balsamy, kremy lub olejki. Zawierają filtry słoneczne od 2 aż do 50+. Należy dobrać odpowiedni filtr do każdego etapu opalania. Powinniśmy zacząć od wysokich filtrów przy rozpoczynaniu opalania, poprzez coraz niższe filtry, w zależności od stopnia natężenia naszej opalenizny. Należy również pamiętać o tym, aby posmarować ciało produktem do opalania odpowiednio wcześniej, przed wyjściem na słońce, ale także w trakcie opalania, np. po wyjściu z wody. Warto używać kosmetyków wodoodpornych.

Kosmetyki do opalania oferują takie drogerie jak Super-pharm, Hebe, Avon, Drogerie Polskie, Jawa, Drogerie Stars, Drogeria Niskiej Ceny, Rossmann, Sephora, Jaśmin, Natura, czy Kosmyk. Każda z wymienionych drogerii posiada gazetki promocyjne, które zawierają oferty kosmetyków do opalania. W aktualnej ofercie Drogerii Niskiej Ceny znajdziemy kosmetyki do opalania firmy Bielenda z dwudziestoprocentową zniżką. W drogerii Super-pharm znajdziemy produkty do opalania firmy Lirene, na które przewidziana jest trzydziestoprocentowa obniżka ceny. Również balsamy i olejki do opalania firmy Eveline i Bioderma dostępne są w promocyjnej cenie. Drogeria Hebe oferuje mleczko do opalania Nivea Sun w cenie 18,19 zł. W Rossmannie możemy nabyć z kolei mleczko ochronne dla dzieci Nivea Baby Sun w cenie 27, 99 za 200 ml, karotenowe mleczko do opalania Nivea Sun SPE 6 za 19,99 zł. oraz tropikalny balsam do opalania SPF 30 formy Sunozon w cenie 14,99 zł. Odwiedzając drogerie Natura, kupimy emulsję do opalania Ziaja Sopot Sun SPF 20 za 11,99 zł.

Kiedy już uzyskamy piękną opaleniznę, warto ją pielęgnować, aby jak najdłużej się nią cieszyć. Aby to zrobić, warto używać kosmetyków po opalaniu, które utrwalą naszą opaleniznę i pogłębią jej odcień. Drogerie DNC oferują kosmetyki po opalaniu firmy Bielenda z dwudziestoprocentową zniżką, Super-pharm zaś kosmetyki Lirene z trzydziesto i czterdziestoprocentową zniżką. W ofercie Avonu znajdziemy SUN olejek w sprayu wzmacniający opaleniznę za cenę 11,99 zł. Rossmann zaś proponuje Eveline After Sun Family balsam po opalaniu 250 ml za 15,89 zł.

Natomiast kiedy nie uda nam się uzyskać wymarzonej opalenizny, niewłaściwie zadbamy o pielęgnację skóry poddanej ekspozycji na słońce, czy też po prostu poparzymy ciało, warto zaopatrzyć się w balsamy i mleczka łagodząco-chłodzące. Produkty tego typu z dwudziestoprocentową zniżką firmy Bielenda znajdziemy m.in. w ofercie Drogerii Niskiej Ceny.

Wszystkie wymienione kosmetyki mają służyć temu, abyśmy po wakacjach byli pięknie opaleni i długo cieszyli się efektami kąpieli słonecznych

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie