Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.06
2015
1209

Paprocki&Brzozowski dla Biedronki!

Paprocki&Brzozowski dla Biedronki!

Po raz kolejny sieć sklepów Biedronka będzie współpracowała z duetem projektantów Paprocki&Brzozowski. Biedronka zleciła im zaprojektowanie poduszek oraz koców, czym chce zwrócić uwagę zamożniejszych klientów na artykuły dostępne w sieci Biedronka. Poduszki oraz koce Paprocki&Brzozowski będą dostępne w sklepach już od 20 lipca! Klienci będą mogli je zakupić jedynie w Biedronce, w innych miejscach nie będą dostępne.

Na projekcie poduszek i koców będą zamieszczone nadruki, które wyglądają jak rysunki dzieci. Będzie je można zakupić w cenie 19,99 zł i 39,99 zł. W ubiegłym roku w sieci Biedronka były dostępne koce walentynkowe, polecane przez duet Paprocki&Brzozowski, za jedyne 24,99 zł. Wtedy sprzedano aż 37 tysięcy sztuk produktu, dzięki czemu zarobek Biedronki wzrósł prawie o 1 mln zł.

Biedronka od pewnego czasu nawiązuje współpracę z różnymi projektantami. Np. w roku 2013 w ofercie Biedronki były dostępne tuniki po 39,99 zł oraz suknie wieczorowe (w cenie 69,99 zł), zaprojektowane przez studentów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Zainteresowanie tymi produktami było bardzo wysokie. Sukienki oraz tuniki sprzedały się w liczbie blisko 40 tys. egzemplarzy. Jakiś czas później wprowadzono również do sprzedaży męskie t-shirty, które również cieszyły się wysokim zainteresowaniem, tym razem ze strony panów.

Sieć sklepów Biedronka współpracuje także z wydawnictwem Zielona Sowa. W listopadzie br. wydadzą razem książki przeznaczone specjalnie dla dzieci w ilości 50 tys. egzemplarzy.

Zdaniem ekspertów zarówno produkty od projektantów, markowe, czy też książka wydana specjalnie przez Biedronkę, to haczyk, który ma na celu przyciągnięcie zamożniejszych klientów. Prezes instytutu badawczego ABR SESTA – Sebastian Starzyński, mówi, że „sieci chętnie promują zabawki, albowiem są produktami o stosunkowo wysokiej marży, a ze względu na szeroki asortyment produkty są trudno porównywalne, nawet jeśli mają podobne przeznaczenie - różnią się marką, jakością, wielkością, designem itp.”

Zachęcamy do odwiedzania sieci sklepów Biedronka i korzystania z artykułów dostępnych w ofercie.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, koc, poduszka, Paprocki&Brzozowski

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie