Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.05
2015
1209

Prezenty na Dzień Dziecka

Prezenty na Dzień Dziecka

Pierwszy dzień czerwca jest świętem dzieci już od od 1954 roku. W tym wyjątkowym dniu szczególnie warto poświęcić dziecku więcej czasu - nic nie sprawi mu takiej radości, jak dzień z rodzicami w kinie, zoo, wyjście na lody lub gorącą czekoladę. Warto pomyśleć również o jakimś drobnym upominku.

Podaruj dziecku trochę radości i skorzystaj z przygotowanych przez sklepy promocji. Wybór możliwych prezentów jest bardzo szeroki. Przy kupnie drobiazgu dla dziecka kieruj się jego wiekiem, zainteresowaniami, przypomnij sobie, o czym ostatnio mówiło. 

Sieć Biedronka przygotowała specjalny asortyment, w którym można znaleźć np. samochodziki (Hot Wheels, 3 sztuki za 16,99 zł). To świetny prezent dla chłopca - jego bogata wyobraźnia sprawi, że poczuje się niczym kierowca rajdowy na torze wyścigowym. Jeśli z kolei Twoje dziecko jest niejadkiem, ale bardzo lubi bajki „Kraina lodu”, „Hello Kitty”, „Auta”, wykorzystaj to! Specjalne kolekcje talerzyków, kubków, bidonów sprawią, że jedzenie będzie kojarzyło się z czymś przyjemnym.

W dobie wszechobecnie panującego Internetu należy zadbać, by dziecko miało dużo ruchu i często przebywało na świeżym powietrzu. Wystarczą gadżety takie jak zamek dmuchany do ogrodu za jedyne 149zł lub huśtawka, a Twoje dziecko chętnie będzie spędzało czas na podwórku. Zabawki do piaskownicy typu wiaderko, łopatka, wywrotka, traktor i wózek to również idealny pretekst, by wyjść na świeże powietrze. Koszt takich zabawek to niecałe 60zł. Taniej będzie można nabyć kosmetyki do pielęgnacji skóry dziecka, balsamy, kremy ochronne, pasty oraz szczoteczki do zębów.

Dzień dziecka obchodzony jest również w sklepie Lidl, gdzie można nabyć książki dla dzieci w każdym wieku, puzzle, zabawki oraz gry interaktywne. Hipermarkety Auchan oferują z kolei szeroki wybór basenów rodzinnych, basenów dla dzieci (w cenach nawet od 15zł), stelażowych oraz dmuchanych. Do tego wiele akcesoriów, które umilą kąpiel oraz umożliwią utrzymanie basenu w czystości.

Dziecku nie trzeba wiele do szczęścia, wystarczy okazać trochę miłości i sprawić, żeby zapamiętało ten dzień na długo. Sprawi to radość nie tylko maluchowi, ale również rodzicom, dla których w końcu najważniejsze jest szczęście dziecka.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie