Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.05
2015
1209

Orlen, Biedronka i Visa łączą siły

Orlen, Biedronka i Visa łączą siły

„Płać kartą Visa na stacjach ORLEN lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości!”- tak brzmi hasło nowej promocji, w której klienci płacący kartą płatniczą w dyskontach otrzymają bony rabatowe do wykorzystania w innych sklepach.

Promocja ma trwać od 18 maja do 28 czerwca. Według Visy tak akcja może okazać się największą promocją płatności bezgotówkowych w Polsce. Aby otrzymać zniżkę wystarczy zrobić zakupy za dowolną kwotę, odczytać kod z paragonu otrzymanego przy kasie, a następnie wysłać smsa pod specjalny numer lub zarejestrować się na stronie. Kody będzie można zrealizować w takich sklepach jak: C&A lub Intersport, zniżki dotyczą również Cinema City oraz Allegro. Dodatkowo, okazując kod na Orlenie, tankowanie będzie tańsze, a miłośnicy Telepizzy będą mogli zjeść aż 3 placki a zapłacić za 1.

Kampania obejmuje 4 tysiące placówek Biedronki oraz Orlenu. Program lojalnościowy ma na celu wypromowanie płatności bezgotówkowych.

„Szacujemy, że dzięki współpracy z obiema sieciami, największymi w swoich branżach w Polsce, a także bardzo szerokiemu wsparciu marketingowemu, dotrzemy z informacją do ponad 90 proc. Polaków, którzy w wyniku tej kampanii będą częściej korzystać z zalet płatności kartą Visa” - komentuje akcję Jakub Kiwior z Visa Europa.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie