Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.05
2015
1209

Orlen, Biedronka i Visa łączą siły

Orlen, Biedronka i Visa łączą siły

„Płać kartą Visa na stacjach ORLEN lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości!”- tak brzmi hasło nowej promocji, w której klienci płacący kartą płatniczą w dyskontach otrzymają bony rabatowe do wykorzystania w innych sklepach.

Promocja ma trwać od 18 maja do 28 czerwca. Według Visy tak akcja może okazać się największą promocją płatności bezgotówkowych w Polsce. Aby otrzymać zniżkę wystarczy zrobić zakupy za dowolną kwotę, odczytać kod z paragonu otrzymanego przy kasie, a następnie wysłać smsa pod specjalny numer lub zarejestrować się na stronie. Kody będzie można zrealizować w takich sklepach jak: C&A lub Intersport, zniżki dotyczą również Cinema City oraz Allegro. Dodatkowo, okazując kod na Orlenie, tankowanie będzie tańsze, a miłośnicy Telepizzy będą mogli zjeść aż 3 placki a zapłacić za 1.

Kampania obejmuje 4 tysiące placówek Biedronki oraz Orlenu. Program lojalnościowy ma na celu wypromowanie płatności bezgotówkowych.

„Szacujemy, że dzięki współpracy z obiema sieciami, największymi w swoich branżach w Polsce, a także bardzo szerokiemu wsparciu marketingowemu, dotrzemy z informacją do ponad 90 proc. Polaków, którzy w wyniku tej kampanii będą częściej korzystać z zalet płatności kartą Visa” - komentuje akcję Jakub Kiwior z Visa Europa.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie