Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.04
2015
1209

Grillowanie - czas start!

Grillowanie - czas start!

Obserwując pogodę za oknem, nie mamy wątpliwości, że wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami i jest tuż, tuż. Coraz wyższe temperatury zachęcają nas do spędzania jak największej ilości czasu na dworze. Dlatego też, nie czekajmy do majówki, tylko już dziś zacznijmy własny sezon grillowy, tak lubiany przez większość Polaków!

Przede wszystkim, zanim wybierzemy się do sklepów po zakup niezbędnych produktów spożywczych i akcesoriów grillowych, sprawdźmy, czy grill, którego do tej pory używaliśmy, jest w dobrym stanie, pozwalającym na bezpieczne korzystanie z niego. Zazwyczaj bywa tak, że co kilka lat powinniśmy go wymienić, by przyrządzane przez nas jedzenie odznaczało się najwyższą jakością. Na szczęście, wiele sklepów, np. Castorama czy Nomi posiada w swej ofercie sprzęt do grillowania w atrakcyjnych cenach. Za najtańszy grill, na którym jednocześnie przyrządzimy jedzenie dla kilkuosobowej rodziny zapłacimy jedynie 45 zł, dlatego warto wybrać się na zakupy i wybrać najlepszą z możliwości.

Obowiązkową pozycją dla tych z nas, którzy niechętnie zmywają naczynia po zjedzonym posiłku, zwłaszcza tym w plenerze, będą plastikowe lub papierowe talerzyki, kubeczki oraz sztućce. Kupując jednorazowe naczynia, z pewnością zaoszczędzimy czas, który będziemy mogli spędzić w gronie rodziny i znajomych. Obecnie wiele punktów handlowych oferuje nam tego typu zestawy, (np. Dino - już 99 groszy za zestaw widelców ), które często objęte są promocją, jeśli kupimy kilka ich rodzajów.

Wreszcie, warto wcześniej zastanowić się nad najważniejszym elementem spotkań przy grillu – menu. Ci z nas, którzy nie wyobrażają sobie grilla bez chrupiących kiełbasek, powinni udać się np. do Carrefoura lub sieci sklepów Społem. Zwolennikom grillowanych warzyw zaś z pewnością przypadną do gustu świeże produkty, które można znaleźć np. w Selgrosie czy Almie.

 

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie