Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.03
2015
1209

Promocje na Wielkanoc

Promocje na Wielkanoc

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku Polaków ogarnia szał zakupowy - wszyscy staramy się, aby w te dni stoły w naszych domach były suto zastawione. Niestety świąteczne szaleństwa są niekiedy poważnym obciążeniem dla naszych portfeli. Na szczęście znane marki wychodzą nam naprzeciw ze specjalnymi świątecznymi okazjami cenowymi - wszystko po to, by zakupy stały się dla nas tak samo przyjemne jak święta.

Biedronka z okazji świąt powiększyła swoja ofertę o „Więcej przysmaków wielkanocnych”. Na sklepowych półkach znajdziemy więc wykwintne produkty firmy La Speciale w zaskakująco atrakcyjnych cenach, dodatkowo pełen wachlarz produktów rybnych oraz przetworów mięsnych. Nie brakuje również dodatków do sałatek, przypraw i sosów. W  gazetce znajdziemy również przepisy na najpopularniejsze świąteczne ciasta, a więc na keks i mazurka.

Tesco oferuje natomiast bogaty wybór świeżych wędlin, kiełbas i polędwic w kampanii z udziałem popularnego krytyka kulinarnego Roberta Małkowicza.  Wędliny w atrakcyjnych cenach znajdziemy również w Lidlu - już na wejściu witają nas tam zniżki cenowe nawet do 40% na szynki z wędzarni Pikok. Absolutnym hitem cenowym promuje się w tym roku Intermarche w swojej kampanii Wielkie Okazje Wielkanocne, gdzie ceny podstawowych produktów obniżone zostają nawet o połowę! Co więcej - kupując wybrane produkty w Intermarche, za drugą sztukę zapłacimy tylko 1 grosz!

W tegoroczne święta wielkanocne półki sklepowe uginają się od ogromu promocji i okazji, dlatego zachęcamy do odwiedzenia sklepów (po wcześniejszym zapoznaniu się z gazetkami promocyjnymi!) i ogromnych okazyjnych zakupów!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie