Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.03
2015
1209

Promocje na Wielkanoc

Promocje na Wielkanoc

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku Polaków ogarnia szał zakupowy - wszyscy staramy się, aby w te dni stoły w naszych domach były suto zastawione. Niestety świąteczne szaleństwa są niekiedy poważnym obciążeniem dla naszych portfeli. Na szczęście znane marki wychodzą nam naprzeciw ze specjalnymi świątecznymi okazjami cenowymi - wszystko po to, by zakupy stały się dla nas tak samo przyjemne jak święta.

Biedronka z okazji świąt powiększyła swoja ofertę o „Więcej przysmaków wielkanocnych”. Na sklepowych półkach znajdziemy więc wykwintne produkty firmy La Speciale w zaskakująco atrakcyjnych cenach, dodatkowo pełen wachlarz produktów rybnych oraz przetworów mięsnych. Nie brakuje również dodatków do sałatek, przypraw i sosów. W  gazetce znajdziemy również przepisy na najpopularniejsze świąteczne ciasta, a więc na keks i mazurka.

Tesco oferuje natomiast bogaty wybór świeżych wędlin, kiełbas i polędwic w kampanii z udziałem popularnego krytyka kulinarnego Roberta Małkowicza.  Wędliny w atrakcyjnych cenach znajdziemy również w Lidlu - już na wejściu witają nas tam zniżki cenowe nawet do 40% na szynki z wędzarni Pikok. Absolutnym hitem cenowym promuje się w tym roku Intermarche w swojej kampanii Wielkie Okazje Wielkanocne, gdzie ceny podstawowych produktów obniżone zostają nawet o połowę! Co więcej - kupując wybrane produkty w Intermarche, za drugą sztukę zapłacimy tylko 1 grosz!

W tegoroczne święta wielkanocne półki sklepowe uginają się od ogromu promocji i okazji, dlatego zachęcamy do odwiedzenia sklepów (po wcześniejszym zapoznaniu się z gazetkami promocyjnymi!) i ogromnych okazyjnych zakupów!

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie