Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.02
2015
1209

Milion książek na Wielkanoc od Lidla

Milion książek na Wielkanoc od Lidla

Święta Wielkiejnocy kojarzą się nam przede wszystkim z bogato zdobionymi mazurkami i babkami, które nie ustępują im smakiem. Tym z nas, którzy z chęcią podejmują się nowych wyzwań kulinarnych, Lidl oferuje książkę kucharską ze świątecznymi wypiekami.

Książka za zakupy

Chociaż sieć dyskontów nie posiada żadnego programu lojalnościowego, nie oznacza to, że nie możemy cieszyć się korzyściami wynikającymi z regularnych zakupów w Lidlu. Wydając 300 złotych podczas sześciu kolejnych wizyt w sklepie (czyli za każdym razem nasze zakupy muszą kosztować minimum 50 złotych), w prezencie otrzymamy książkę kucharską Pawła Małeckiego, znanego cukiernika, który podjął się współpracy z Lidlem.

Na pierwszy rzut oka może nam się wydawać, że wymagana od nas kwota jest zbyt wysoka,  w rzeczywistości jednak, ci z nas, którzy robią zakupy codziennie lub co drugi dzień, zostawiają w sklepie za każdym razem średnio kilkadziesiąt złotych, dlaczego więc nie skorzystać z możliwości dostania prezentu, zwłaszcza, jeśli jesteśmy fanami łakoci?

Kolejny sukces?

Jak pamiętamy, nie jest to jedyna publikacja sieci Lidl. Pierwsza z propozycji, książka zawierająca przepisy obiadowe Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy okazała się prawdziwym hitem. We wspomnianej poprzedniej edycji tego przedsięwzięcia niezbędny był dodruk książki, zaś ostatecznie sieć rozdała aż milion dwieście egzemplarzy swojego kulinarnego projektu.

Czy tym razem będzie podobnie? Milion książek, które Lidl ma w planach rozdać najbardziej lojalnym konsumentom, zawiera przepisy na słodkości opracowane przez Pawła Małeckiego, Mistrza Polski Cukierników oraz laureata wielu prestiżowych nagród. Publikacja pomoże nam przygotować się do Wielkanocy i zachwycić naszych gości wyszukanymi przysmakami.

Jedna książka, wiele możliwości

Wśród przepisów opublikowanych wcześniej na stronie Lidla każda z nas znajdzie desery, który nie tylko sprostają oczekiwaniom wymagających domowników, lecz także pomogą nam rozwinąć nasz warsztat kulinarny. Książkę podzielono na następujące działy: Ciasta, Tarty i tartaletki, Ciastka i muffiny, Torty i ciasta z kremem, Wielkanoc, Czekolada, Lody i trufle, Słodkie dania, Owoce, Czar podwieczorku, Spiżarnia, Klasyka, Boże Narodzenie, Desery regionalne oraz Domowa Piekarnia.

Jak widać, współpraca dyskontu z Mistrzem Cukierników zaowocowała różnorodnymi propozycjami stworzenia smakołyków, które zaimponują każdemu. Poza przepisami, szczegółową listą składników czy prostymi do zrozumienia instrukcjami wydawca umieścił również wiadomości o sugerowanych porcjach deseru oraz o stopniu trudności poszczególnych przepisów. Dzięki temu ułatwieniu z pewnością wybierzemy przepis, którego wykonanie nas nie zawiedzie. Wreszcie, atutem książki jest także prosta szata graficzna, a dzięki przejrzystemu układowi i wielu fotografiom dokumentującym zarówno etap przygotowywania łakoci, jak i efekt końcowy, nic nie będzie dla nas tajemnicą.

Jedyne, co musimy zrobić, to poprosić przy kasie o kartę, na której umieścimy naklejki potwierdzające liczbę zrobionych przez nas zakupów, by ostatecznie po wydaniu 300 złotych cieszyć się prezentem książkowym od sieci Lidl. Z takim przepisami Wielkanoc na pewno będzie smaczna!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie