Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.02
2015
1209

Szalona 5

Szalona 5

Carrefour powraca z akcją promocyjną "Szalona 5". Kusi klientów wizją zwrotu pieniędzy za zakupy. Na czym dokładnie polega akcja?

 

Weź kasę za jedne zakupy z pięciu

Aby otrzymać pieniądze w postaci e-bonu na kolejne zakupy należy 5 razy w ciągu miesiąca (w lutym) dokonać zakupów. Na samym początku należy odebrać u kasjera kartę Szalona 5. Przy każdych zakupach należy ją pokazać. Przy piątych otrzymuje się e-bon za wartość najtańszego koszyka z pięciu. Wtedy pozostaje tylko go zrealizować.

Akcja nie zakłada dodatkowych warunków. Nie można jednak skorzystać z Szalonej 5 więcej niż 1 raz dziennie. Należy podkreślić, że akacja trwa do końca lutego bieżącego roku. To my, czyli klienci decydujemy, ile zyskamy i na co wydamy nasze e-bony.

Warto zajrzeć również do gazetki reklamowej Carrefoura i sprawdzić aktualnie obowiązującą promocję. Dzięki temu dowiemy się, które produkty objęte są rabatami, a więc które możemy kupić taniej. Aby suma pieniędzy w postaci e-bonu, który otrzymamy była niemała, nie zmniejszamy kwoty przeznaczonej na zakupy, ale kupujemy dużo więcej produktów wysokiej jakości za tą samą cenę.

Karta Szalona 5 już czeka. Nie zwlekajmy, odwiedźmy sklepy sieci Carrefour  i odbierzmy  pieniądze w postaci e-bonu na kolejne zakupy. Bez wątpienia będą one jeszcze przyjemniejsze. 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Carrefour, promocja, zakupy, szalona 5

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie