Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.01
2015
1209

Trendy w aranżacji wnętrz na 2015 rok

Trendy w aranżacji wnętrz na 2015 rok

Coraz częściej pragniemy, by nasze mieszkanie było nie tylko funkcjonalne, ale jednocześnie modnie urządzone. Tak jak i w świecie mody, tak i w świecie aranżacji wnętrz, z roku na rok ogłaszane są nowe trendy.

2015 rok będzie rokiem naturalnych materiałów i stonowanych, przybrudzonych kolorów. Niesłabnącą popularnością cieszyć się będzie także trend ekologiczny, recykling oraz własnoręczne wykonywanie zaskakujących dekoracji. Śmiało będziemy mogli łączyć faktury i wzory. Najnowsze trendy wnętrzarskie na 2015 rok to zestawianie tradycji z nowoczesnością, starego z nowym.

Kolory

Według Pantone kolorem 2015 roku została Marsala, czyli matowe, stonowane bordo o ciepłym odcieniu. Kolor ten idealnie współgra z cielistym odcieniem beżu. Dominować będą też chłodne, przydymione barwy, oraz kolor niebieski. 2015 rok to również powrót do klasyki, czyli połączenia czerni z bielą. Takie połączenie sprawdzi się szczególnie
w kuchniach.

Wyposażenie

Królować będą tkaniny patchworkowe stylizowane na własnoręcznie wykonane, którymi można ozdobić krzesła, łóżka, albo sofy. Akcentowany będzie też związek człowieka z naturą. Modne będzie przywracanie życia starym meblom, zwłaszcza tym z lat 60-tyc i 70-tych. Na wyposażeniu mieszkania znajdziemy taborety z pni drzewa, czy stoli wykonane z drewnianych skrzyń. Drugie życie zyskają popularne za czasów Andy’ego Warhola niskie foteliki na skośnych nogach, które obić można kolorowym, wzorzystym materiałem. Popularnością będą cieszyć się też wielofunkcyjne meble, dzięki którym oszczędzimy przestrzeń, a także będziemy mogli ją łatwo przearanżować.

Zakupy

W urządzeniu mieszkania pomogą nam sklepy z artykułami dekoracyjnym, czy meblami takie jak np. Agata Meble, Praktiker, Leroy Merlin i Dekoria. Przed wybraniem się na zakupy warto sięgnąć również po gazetki promocyjne poszczególnych sklepów, być może znajdziemy coś w atrakcyjnej cenie, a może coś nas zainspiruje. Pamiętajmy, że mieszkanie ma nie tylko pięknie wyglądać, ale mamy się w nim dobrze czuć, to odzwierciedlenie naszej osobowości. 

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie