Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.01
2015
1209

Noworoczne postanowienia

Noworoczne postanowienia

Koniec starego i początek nowego roku to czas podejmowania postanowień i czynienia podsumowań, również finansowych. Analizujemy też wszelkie wzloty i upadki, doszukując się przyczyny tych ostatnich. Zastanawiamy się co zrobić, by nadchodzący rok był lepszy od minionego

Według przeprowadzonych badań aż 43% Polaków jest zdania, że Nowy Rok można zacząć z czystym sumieniem, jeśli uregulujemy wszystkie raty kredytów i rachunki. 23% respondentów z kolei twierdzi, że należy oddać znajomym i rodzinie pożyczone pieniądze. Natomiast 34% ankietowanych wraz z końcem roku nie ma żadnych spraw wymagających uporządkowania.

Wśród najczęściej podejmowanych noworocznych postanowień można wymienić chęć zgubienia paru kilogramów, rzucenie palenia, czy poprawienie ocen w szkole. Zazwyczaj jednak towarzyszy nam tzw. słomiany zapał i już w lutym zapominamy o zobowiązaniach, których się podjęliśmy, a nasze życie wraca do normy. Jeśli chodzi o finansowe postanowienia, to 23% Polaków postanawia regularnie oszczędzać (a wiadomo, że jak oszczedzać, to najlepiej z Promocyjnymi! :)), a 17% osób obiecuje, że w nadchodzącym roku nie zaciągnie żadnego kredytu ani nie weźmie pożyczki. Lepsze gospodarowanie domowym budżetem deklaruje 15% respondentów, a aż 48% Polaków przyznaje, że nie podejmuje żadnego noworocznego postanowienia związanego z finansami.

Nie poddawajmy się zbyt szybko i spróbujmy wytrwać do końca roku w naszych świeżo podjętych postanowieniach, a nasze dotychczasowe życie na pewno stanie się lepsze!

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie