Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.12
2014
1209

Perfumy idealnym prezentem na Święta

Perfumy idealnym prezentem na Święta

Perfumy i kosmetyki są jednymi z najczęściej wybieranych prezentów pod choinkę. Świetnie sprawdzają się jako praktyczny i piękny upominek, a szeroka oferta drogerii sprawia, że każdy z nas znajdzie interesujący prezent dla najbliższych. Nic więc dziwnego, że aż 32 procent Polaków zrobi w tym roku świąteczne zakupy w perfumeriach i sklepach kosmetycznych (raport Deloitte, 2014 rok).

Ta tendencja zakupowa jest na tyle silna, że postanowiono bliżej przyjrzeć się zaistniałemu zjawisku i przeprowadzić badanie „Wybór Konsumenta”. Czym kierują się konsumenci w czasie zakupów w drogeriach? Jakie cechy produktów są dla nich najistotniejsze?

Cena i obsługa

Za wartość numer jeden uznano czytelną i zrozumiałą cenę produktu (tą cechę wskazało 9 na 10 ankietowanych Polaków z różnych miast). Na miejscu drugim uplasowała się czystość i przejrzystość oferowanych kosmetyków i perfum. Co jeszcze sprawia, że zakupy w drogeriach cieszą się taką popularnością? Przede wszystkim kompetentna i miła obsługa. Cenimy dobre rady sprzedawcy, a przed dokonaniem wyboru lubimy przetestować kosmetyk i powąchać proponowane perfumy. Dostępność próbek i testerów jest obligatoryjną częścią zakupów w drogeriach dla 75 procent z nas.

Sephora liderem na rynku

Poza określeniem profilu drogerii idealnej, badanie miało na celu określenie realnego lidera branży kosmetycznej. Tytuł „Wybór Konsumenta” zdobyła w tym roku sieć drogerii kosmetycznych Sephora. Jest to marka oferująca szeroką gamę kosmetyków i perfum. Znajdziemy tam kremy, podkłady i tusze do rzęs najwyższej jakości, nie wspominając o świetnych perfumach, pudrach, lakierach i wielu innych produktach. W drogeriach Sephora znajdują się kosmetyki wielu cenionych marek, a dzięki przecenom i gazetkom promocyjnym, zakupy nie uszczuplają drastycznie portfela. Warto zapoznać się również z ofertami innych drogerii: Douglas, Rossmann czy Oriflame. W świątecznej gazetce Super-Pharm znajdziemy zestawy markowych perfum pod choinkę za 79zł, a katalog Hebe proponuje najmodniejsze zapachy na rynku od Calvin Klein (79zł)  lub Dior (199zł).

Święta to czas radości i wzajemnego obdarowywania się prezentami. Kosmetyki i perfumy są sprawdzonym i zawsze modnym upominkiem pod choinkę. Życzymy Państwu owocnych i tanich zakupów.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Douglas, kosmetyki, perfumy, prezent, Rossmann, Sephora

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie