Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.12
2014
1209

Empik - sztuka dla Ciebie

Empik - sztuka dla Ciebie

Trwa druga edycja projektu „Strefa sztuki” organizowanego przez sieć Empik. Oferta działu „Strefa sztuki” znów zaskakuje oryginalnością i obejmuje autorskie projekty znanych twórców, kultowe motywy oraz sławne dzieła pop-kultury. Niebanalne pomysły z pewnością zainteresują wielbicieli szeroko pojętej sztuki.

 

Unikatowe gadżety to świetny pomysł na prezent

Zamiast standardowych pakietów kosmetycznych czy tzw. „ciepłego swetra” warto podarować coś kreatywnego. Być może wśród naszych bliskich znajdują się fani zjawisk kultury zawartych w ofercie sieci Empik. Mikołaj nie musi być monotematyczny. Nieszablonowe drobiazgi są zawsze miłym zaskoczeniem dla obdarowanego i wywołują dużo uśmiechu.

Co nas zaskoczy?

W tym roku „Strefa sztuki” wystartowała z wyjątkowymi propozycjami dla swoich klientów. Motywy zaczerpnięte zostały z filmów „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch” oraz „Seksmisja”.  Wielbiciele komiksu „Tytus, Romek i Atomek ” również znajdą cos dla siebie. Warto podkreślić, że oprócz pop-kulturowego szaleństwa Empik postawił również na malarstwo Józefa Wilkonia, Włodzimierza Szpingera oraz Joanny Sarapaty. Dla koneserów ich twórczości oraz estetów z zamiłowania jest to nie lada gratka.

Przebojem drugiej edycji okazuje się motyw filmu Juliusza Machulskiego pt. „Kiler”. Promotorem kolekcji jest odtwórca głównej roli – Cezary Pazura. Wachlarz oferowanych produktów jest ogromny: od fartuchów i rękawic kuchennych, przez ceramiczne talerze, kubki – aż po koszulki i torby z kultowymi cytatami z filmu. Miłośnikom kina Machulskiego dedykowana jest również kolekcja związana z filmem „Seksmisja”. Odzwierciedleniem graficznym zajęli się utalentowani artyści: Ola Cieślak oraz Studio Fajne Chłopaki.

Koncepcja „Tytus, Romek i Atomek” adresowana jest zarówno dla wieloletnich fanów, jak i osób dopiero zaczynających przygodę z komiksami Henryka Chmielewskiego. Kubki ceramiczne z nadrukiem najlepszych dialogów staną się sympatyczną podróżą do dzieciństwa wielu wiernych czytelników komiksu. Ponadczasowe postaci mają okazję ożyć również na etui oraz podkładkach pod laptopa.

Kochajmy naszą kulturę!

Kochający piękno i polską sztukę również mogą zachwycić się przedmiotami zaprojektowanymi przez ulubionych malarzy. Na puzderkach, filiżankach i zestawach śniadaniowych pojawiają się słynne prace plastyków, będące zazwyczaj niełatwo dostępnym kąskiem dla koneserów.  Inspiracją do powstania takiego połączenia – sztuka i przedmioty codziennego użytku – jest chęć przybliżenia i zachęcenia szerokiej grupy odbiorców do obcowania z naszą rodzimą kulturą. Piękną ideę w pięknej formie serwuje nam utalentowana malarka - Joanna Sarapata. Znany na całym świecie ilustrator, malarz i historyk sztuki – Józef Wilkoń również udostępnia swoje prace w ramach projektu. Na przedmiotach pojawi się także metaforyczno-aluzyjne malarstwo Włodzimierza Szpingera

Kategorie: Poradnik
Tagi: EMPiK, kultura, prezenty

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie