Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.12
2014
1209

Świąteczne przygotowania z Lidlem

Świąteczne przygotowania z Lidlem

Przedświąteczny okres to czas przede wszystkim wypieków, gotowania i starań, by nadchodzące wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia były dobrze przygotowane również pod względem kulinarnym. Przyrządzenie wielu tradycyjnych bożonarodzeniowych potraw nie jest łatwym wyzwaniem i z pewnością większość z nas zdążyła już się o tym przekonać. Dużym ułatwieniem w tych trudnych kuchennych zmaganiach, będzie na pewno dobrej jakości sprzęt, a także sprawdzone przepisy. W profesjonalnym urządzeniu zaplecza naszej kuchni z pomocą przychodzi nam Lidl ze swoją świąteczną ofertą ważną od 8 grudnia

W kuchni ważne jest głównie nastawienie do tego, co robimy. Bez odrobiny optymizmu nic nie wyjdzie tak, jak byśmy tego chcieli. Drugim zasadniczym składnikiem przepisu na świąteczny sukces jest odpowiedni sprzęt i akcesoria kuchenne. W badaniach przeprowadzonych przez MillwardBrown aż 92% respondentów jako najważniejsze akcesoria w kuchni wskazało sztućce. Nieco mniej ankietowanych – 89% postawiło na garnki.

W ofercie Lidla znajdziemy m.in. komplety profesjonalnych garnków i patelnie Ernesto (od 129zł/szt.), z miedzianą powłoką i wnętrzem ze stali szlachetnej, które nie tylko pięknie będą prezentować się na wigilijnym stole wypełnione potrawami, ale sprawią, że gotowanie będzie bardziej efektywne. Dla miłośników ciast, kremowych zup i sosów Lidl oferuje robot kuchenny z blenderem SilverCrest (399zł/szt.). Natomiast całości bożonarodzeniowego stołu dopełnią zestawy ekskluzywnych sztućców Gerlach (222zł/komplet).

Każdy na pewno wybierze coś dla siebie, a świąteczne przygotowania staną się najprzyjemniejszym czasem.

Kategorie: Poradnik
Tagi: garnki, kuchnia, Lidl, patelnia, robot kuchenny

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie