Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.12
2014
1209

Świąteczne przygotowania z Lidlem

Świąteczne przygotowania z Lidlem

Przedświąteczny okres to czas przede wszystkim wypieków, gotowania i starań, by nadchodzące wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia były dobrze przygotowane również pod względem kulinarnym. Przyrządzenie wielu tradycyjnych bożonarodzeniowych potraw nie jest łatwym wyzwaniem i z pewnością większość z nas zdążyła już się o tym przekonać. Dużym ułatwieniem w tych trudnych kuchennych zmaganiach, będzie na pewno dobrej jakości sprzęt, a także sprawdzone przepisy. W profesjonalnym urządzeniu zaplecza naszej kuchni z pomocą przychodzi nam Lidl ze swoją świąteczną ofertą ważną od 8 grudnia

W kuchni ważne jest głównie nastawienie do tego, co robimy. Bez odrobiny optymizmu nic nie wyjdzie tak, jak byśmy tego chcieli. Drugim zasadniczym składnikiem przepisu na świąteczny sukces jest odpowiedni sprzęt i akcesoria kuchenne. W badaniach przeprowadzonych przez MillwardBrown aż 92% respondentów jako najważniejsze akcesoria w kuchni wskazało sztućce. Nieco mniej ankietowanych – 89% postawiło na garnki.

W ofercie Lidla znajdziemy m.in. komplety profesjonalnych garnków i patelnie Ernesto (od 129zł/szt.), z miedzianą powłoką i wnętrzem ze stali szlachetnej, które nie tylko pięknie będą prezentować się na wigilijnym stole wypełnione potrawami, ale sprawią, że gotowanie będzie bardziej efektywne. Dla miłośników ciast, kremowych zup i sosów Lidl oferuje robot kuchenny z blenderem SilverCrest (399zł/szt.). Natomiast całości bożonarodzeniowego stołu dopełnią zestawy ekskluzywnych sztućców Gerlach (222zł/komplet).

Każdy na pewno wybierze coś dla siebie, a świąteczne przygotowania staną się najprzyjemniejszym czasem.

Kategorie: Poradnik
Tagi: garnki, kuchnia, Lidl, patelnia, robot kuchenny

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie