Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.11
2014
1209

Książkowe promocje

Książkowe promocje

Nadszedł czas, kiedy wielu z nas nie ma ochoty wychodzić z domu. Nieprzyjemny wiatr, niska temperatura i deszcz nie zachęcają do spacerów. Spędzanie wolnego czasu pod kocem, z gorącą herbatą nie musi jednak wiązać się z nudą. To od nas zależy, jak wykorzystamy ten wyjątkowy moment.

Jest wiele sposobów na umilenie sobie chwili, w której nie musimy myśleć o obowiązkach. Jednym z nich jest czytanie książek. Warto o tym pomyśleć zwłaszcza, że jesień jest okresem wielu promocji. Miejmy zatem świadomość, że wiele tytułów już czeka na nas w księgarniach w atrakcyjnych cenach.

Trudny wybór?

Po jakie książki wybrać się do księgarni? Odpowiedź nie może być jednoznaczna, ponieważ każdy z nas preferuje inny rodzaj literatury. Niemniej jednak rankingi mogą pomóc nam w podjęciu decyzji. W większości sklepów lista aktualnie najlepszych czy najchętniej czytanych pozycji często się pokrywa. Zarówno Merlin, jak i Saturn oraz Media Markt (nie zapominajmy, że książki w swojej ofercie mają również supermarkety) proponują nam powieść Stephena Kinga pt. Przebudzenie w cenie 32,99 zł. W gazetkach handlowych każdej z tych sieci znajdziemy również Masę - kontrowersyjne dzieło Artura Górskiego. Jego cena waha się od 26,99 zł (Media Markt, Saturn) do 28,99 zł (Merlin). Mianem hitu określona została książka Vincenta V. Severskiego pt. Nieśmiertelni. Można ją kupić już od 39,99 zł (Merlin). Dla miłośników kryminałów supermarkety przygotowały Inferno Dana Browna. Jest to już czwarta z cyklu powieść tego autora. Cała seria cieszy się ogromną i nieprzerwana popularnością. Klienci najnowszą część mogą nabyć już za 69,90 zł. Nie można pominąć światowego bestsellera, jakim jest książka Clary Sanchez pt. Co kryje twoje imię? - opowieść o cierpieniu, która poruszyła już niejednego czytelnika. Jej aktualna cena wynosi 39,99 zł. (Merlin, Saturn). Na czele listy najlepiej sprzedających się tytułów znajduje się również Mroczny trop. Jej autorką jest Alex Kava, znana i doceniana, również przez polskich odbiorców, amerykańska pisarka. Ranking bestsellerów się nie kończy, należy przedstawić kilka polskich propozycji.

Znani i lubiani

Autorów wielu książek nie trzeba przedstawiać. Ciekawym dzisiaj zjawiskiem jest to, że na półkach znajdziemy utwory nie tylko pisarzy, ale również innych znanych osób, określanych mianem celebrytów. Już same tytuły mogą powiedzieć nam wiele o zawartości treściowej danej pozycji. Ostatnio na rynku pojawiła się książka Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską. Porady, ćwiczenia, przepisy, motywacja. Książka, bez wątpienia, skierowana jest do osób zainteresowanych dietą i aktywnością fizyczną. W księgarni Merlin możemy kupić ją już za 29,99 zł. Jeśli ta propozycja nie wydaje się przekonująca, można sięgnąć po zupełnie inną pozycję, a taką jest nowa, i jednocześnie pierwsza książka Doroty Wellman Ja nie mogę być modelką!?. Przekorny tytuł i autorka - lubiana przez miliony odbiorców dziennikarka - to tylko niektóre z powodów, dla których warto tę książkę przeczytać. Media Markt ma ten tytuł w swojej ofercie w promocyjnej cenie – 39,99 zł. W Saturnie możemy kupić Blog niecodzienny Marii Czubaszek, który rozśmieszy każdego. Za nią również nie zapłacimy dużo, a mianowicie 39,99 zł. Pamiętajmy, że wymienione tytuły to tylko niewielka część z ogromnej puli pozycji, dostępnej zarówno w sklepach, jak i na stronach internetowych.

Nie zapominajmy o najmłodszych

Nie ulega wątpliwości, że dzieci również wolą zostać w domu, kiedy za oknem wieje wiatr i pada deszcz. Dla nich także księgarnie i supermarkety przygotowały atrakcyjne oferty. Tak jak dorośli, najmłodsi również mogą znaleźć dla siebie utwory, których autorami są znane osobowości. Książka Agnieszki Chylińskiej Labirynt Lukrecji jest jedną z nich. Jej dodatkowymi walorami są dołączone do treści przepiękne obrazki, które przyciągną uwagę niejednego odbiorcy. W Media Markt i Saturnie za tę pozycję zapłacimy 34,99 zł. Autorem znanym większości nastolatków jest natomiast John Green. Jego książka pt. Gwiazd naszych wina króluje na półkach sklepowych. Ta niezwykle wzruszająca opowieść dotknie nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Pozycję tę można nabyć za 34,99 zł, zarówno w księgarni, np. Merlin, jak i w supermarketach, m.in. Saturnie i Media Markt.

Rozrywki nie trzeba szukać daleko. Nawet bez wychodzenia z domu możemy przyjemnie spędzać jesienne wieczory. Wybierzmy się do księgarni czy supermarketu i sięgnijmy po książkę. Wybór mamy niemały, a nasze portfele znacznie na tym nie ucierpią. 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie