Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.11
2014
1209

Świąteczna akcja promocyjna Lidla

Świąteczna akcja promocyjna Lidla

Przedświąteczny okres to prawdziwe zakupowe szaleństwo. W tym roku czas ten ponownie uprzyjemni nam Lidl. Już 1 grudnia wystartuje specjalna świąteczna akcja promocyjna. Lidl postanowił w zamian za zrobione zakupy, obdarować swoich klientów jednym z dwóch profesjonalnych noży szefa kuchni, firmowanych przez Pascala Brodnickiego i Karola Okrasę.

 

Lidl nagradza za zakupy

Jak zdobyć jeden z tych dwóch wyjątkowych noży? Za każde wydane 60 zł w którymkolwiek sklepie sieci Lidl, klient otrzyma naklejkę. Po uzbieraniu dziesięciu naklejek, i zapłaceniu symbolicznego grosza, nóż trafi w nasze ręce. Warto dodać, że akcją promocyjną nie są objęte napoje alkoholowe, w tym również piwa, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt i przedmioty służących do karmienia piersią. Promocja potrwa od 1 do 24 grudnia, bądź do wyczerpania zapasów.

Promocje rodzą problemy

Podobna ubiegłoroczna akcja promocyjna Lidla stworzyła problemy. Pojawiły się spekulacje na temat wydawania naklejek zaprzyjaźnionym klientom za zakupy na mniejszą kwotę niż ta, którą przewidywał regulamin promocji. Mówiono również o braku obiecanych nagród, czy też o nieprawidłowym zrozumieniu regulaminu przez kasjerów i złym naliczaniu przysługujących naklejek. Miejmy nadzieję, że tegoroczna akcja promocyjna obędzie się bez tak przykrych akcentów.

Magiczne słowo promocja

O tym, że Polacy uwielbiają wygrywać i odbierać nagrody, nie trzeba chyba mówić. Niemal połowa z nas dużo chętniej korzysta z oferowanych promocji w czasie przedświątecznym. 50% ankietowanych zapytanych o ulubiony rodzaj promocji pozacenowych, wskazuje na tą, w której za zakupy na określoną kwotę otrzymują bon do realizacji przy kolejnych zakupach. Natomiast 22% respondentów wybiera taką, gdzie za zakupy na określoną kwotę dostają atrakcyjny upominek gratis. Jak wynika z przeprowadzonych przez Instytut Millward Brown badań, aż 11% osób ze względu na atrakcyjność upominku jest w stanie zmienić sklep,
w którym zazwyczaj robili zakupy spożywcze.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: brodnicki, nóż, okrasa, promocja, święta, zakupy, Lidl, gratis

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie