Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.11
2014
1209

Baw się ze Scooby-Doo w Biedronce!

Baw się ze Scooby-Doo w Biedronce!

Od 17 listopada w sklepach sieci Biedronka trwa akcja promocyjna „Baw się z nami”. W czasie dwutygodniowej akcji, na opakowaniach wybranych produktów, pojawiają się bajkowi ulubieńcy wytwórni Warner Bros. – Scooby-Doo, Królik Bugs, Kaczor Duffy i wielu innych. Każdy z nas może już teraz wziąć udział w zabawie dzięki aplikacji mobilnej Zapper i skorzystać z gier przygotowanych specjalnie dla klientów sieci Biedronka.

 

"Baw się z nami!"

Na kilkudziesięciu promocyjnych produktach i artykułach spożywczych znajdują się zabawne rysunki i nalepki z postaciami ulubionych kreskówek. Znaleźć je można między innymi na pudełkach ciastek Orito za 3,99zł, chusteczkach higienicznych Delikatne (0,20zł sztuka), płatkach Magusiach czy Mlecznej Kanapce. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy ściągnąć aplikację mobilną Zappar, zeskanować telefonem kod QR znajdujący się na artykułach marketingowych objętych akcją (ulotkach lub etykietach cenowych) i… bawić się z nami. Do zgarnięcia między innymi ciekawe gry lub możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ulubioną postacią z kreskówki. Im więcej produktów objętych akcją odnajdzie się w sklepie, tym więcej interesujących gier do ściągnięcia i lepsza zabawa!

Augmented reality

Akcja promocyjna „Baw się z nami” w Biedronce (będąca częścią koncernu Jeronimo Martins Polska) jest pierwszą tego typu akcją przeprowadzaną w Polsce wśród branży sklepów spożywczych. Akcja wykorzystuje tzw. funkcję augmented reality, czyli w spójny sposób łączy świat realny z tym komputerowym, on-line. Sprawne przeprowadzenie akcji umożliwia wspomniana wcześniej aplikacja mobilna Zapper, stworzona przez Warner Bros., jedną z największych firm licencyjnych i merchandisingowych na świecie. Kreatywna akcja promocyjna „Baw się z nami” zapoczątkowuje nowy trend w kampaniach reklamowych w branży sieci spożywczych i podnosi poprzeczkę na rynku reklamowym.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, gra, zakupy, słodycze, zabawki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie