Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.11
2014
1209

Baw się ze Scooby-Doo w Biedronce!

Baw się ze Scooby-Doo w Biedronce!

Od 17 listopada w sklepach sieci Biedronka trwa akcja promocyjna „Baw się z nami”. W czasie dwutygodniowej akcji, na opakowaniach wybranych produktów, pojawiają się bajkowi ulubieńcy wytwórni Warner Bros. – Scooby-Doo, Królik Bugs, Kaczor Duffy i wielu innych. Każdy z nas może już teraz wziąć udział w zabawie dzięki aplikacji mobilnej Zapper i skorzystać z gier przygotowanych specjalnie dla klientów sieci Biedronka.

 

"Baw się z nami!"

Na kilkudziesięciu promocyjnych produktach i artykułach spożywczych znajdują się zabawne rysunki i nalepki z postaciami ulubionych kreskówek. Znaleźć je można między innymi na pudełkach ciastek Orito za 3,99zł, chusteczkach higienicznych Delikatne (0,20zł sztuka), płatkach Magusiach czy Mlecznej Kanapce. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy ściągnąć aplikację mobilną Zappar, zeskanować telefonem kod QR znajdujący się na artykułach marketingowych objętych akcją (ulotkach lub etykietach cenowych) i… bawić się z nami. Do zgarnięcia między innymi ciekawe gry lub możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ulubioną postacią z kreskówki. Im więcej produktów objętych akcją odnajdzie się w sklepie, tym więcej interesujących gier do ściągnięcia i lepsza zabawa!

Augmented reality

Akcja promocyjna „Baw się z nami” w Biedronce (będąca częścią koncernu Jeronimo Martins Polska) jest pierwszą tego typu akcją przeprowadzaną w Polsce wśród branży sklepów spożywczych. Akcja wykorzystuje tzw. funkcję augmented reality, czyli w spójny sposób łączy świat realny z tym komputerowym, on-line. Sprawne przeprowadzenie akcji umożliwia wspomniana wcześniej aplikacja mobilna Zapper, stworzona przez Warner Bros., jedną z największych firm licencyjnych i merchandisingowych na świecie. Kreatywna akcja promocyjna „Baw się z nami” zapoczątkowuje nowy trend w kampaniach reklamowych w branży sieci spożywczych i podnosi poprzeczkę na rynku reklamowym.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, gra, zakupy, słodycze, zabawki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie