Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.11
2014
1209

Jem, bo polskie!

Jem, bo polskie!

"Jem, bo polskie” to akcja promująca lokalne warzywa i owoce, która ma na celu wesprzeć polską gospodarkę oraz zachęcić Polaków do kupna rodzimych produktów, szczególnie tych objętych embargiem. Kampania promocyjna wystartowała 1 października i będzie trwała do końca 2014 roku.

W tym okresie, w sklepach największych i najbardziej znanych sieci spożywczych w kraju, będzie można kupić świeże owoce i warzywa oznaczone charakterystycznym, biało-czerwonym logiem. W ofercie do wyboru znajdują się między innymi: świetnej jakości jabłka, wiśnie, brzoskwinie, czereśnie, gruszki, śliwki, oraz kapusta, kalafiory, brokuły, seler, papryka. Akcja „Jem bo polskie” została zorganizowana przez Polską Organizację Handlu i Dystrybucji, do której należą giganci polskiej branży spożywczej: Auchan Polska, Tesco Polska, Leclerc, Jeronimo Martins Polska (Biedronka), Carrefour Polska, Lidl Polska, Makro Cash&Carry, Selgros Polska, Schiever Polska oraz Żabka Polska. To właśnie w sklepach tych firm można kupić produkty objęte patronatem akcji.

- Kampania ma zachęcić konsumentów do zwiększenia zakupów polskich jabłek i tym samym – poprzez zwiększenie obrotu - wesprzeć producentów w zderzeniu z trudną sytuacją nadpodaży – podkreśla Renata Juszkiewicz, prezes POHiD – Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji „Jem bo polskie”, by nie tylko spróbować pysznych i zdrowych lokalnych produktów, ale również poprawić sytuację lokalnych rolników i sadowników, a co za tym idzie – wesprzeć polską gospodarkę i wypromować polskie warzywa i owoce na świecie.

Do akcji przyłącza się również polska sieć supermarketów POLOmarket - poinformowało dziś biuro prasowe sieci. Produkty oznaczone biało-czerwonym znakiem „Jem, bo polskie” znaleźć można na stoiskach owocowo-warzywnych sklepów POLOmarket na terenie całego kraju.  Solidaryzując  się z ideą akcji „Jem, bo polskie”, POLOmarket pragnie zachęcić wszystkich konsumentów do nabywania  artykułów rolno-spożywczych pochodzenia krajowego i tym samym do wspierania rodzimej  gospodarki.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie