Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.09
2014
1209

Promocje na początek roku akademickiego

Promocje na początek roku akademickiego

Studia…dla wielu najwspanialszy i najlepiej wspominany okres w życiu. Czas na zabawę, podróże, zawieranie przyjaźni oraz wkraczania już na poważnie w dorosłe życie. Któż nie chciałby mieć wiecznie 20-tu lat.

‘Studiowanie’ brzmi bajecznie, jednakże z sielanką występującą w bajkach ma to nie wiele wspólnego. Jak każdy student i absolwent wie, studia to nie tylko imprezowe, nocne życie i studenckie przywileje. Dla tych przyjezdnych, nazywanych prześmiewczo „słoikami” oraz studentów rozpoczynających życie na własna rękę jest to również walka o przetrwanie. Może brzmi to strasznie, ale niestety takie są realia. Polski student  to biedny student.

Łowcy okazji

Rok akademicki zaczyna się na dniach. Opuszczenie rodzinnych domów kończy okres owej sielanki. Młodzi zmuszeni do oszczędzania i ekonomicznego rozporządzania pieniędzmi stają się mistrzami łowienia okazji. W tej kwestii możemy być bardzo pomocni. Gdzie najłatwiej znaleźć najkorzystniejszą ofertę jak nie na stronach promocyjnych. U nas dowiesz się że sklepy Społem zaopatrzą Cię najtaniej w notatniki. Znajdziecie tam bogaty wybór zeszytów, kołozeszytów, teczek, segregatorów oraz przybory papiernicze takie jak długopisy, ołówki, taśmy, zakreślacze czy cienkopisy. Zajęcia zaczynają się lada dzień, także najwyższy czas zrobić zaopatrzenie.

Studencka kuchnia

Dla lubiących gotować też mamy dobre wieści. Studenckie dania mogą niczym nie różnić się od tych serwowanych w restauracjach. Żabka i jej wielosztuki wypełnią Twoją lodówkę po brzegi, a tygodnie tematyczne w Lidlu zainspirują i udostępnią Ci produkty z różnych stron świata w bardzo przystępnych cenach. Przed nami tydzień francuski, a więc można śmiało eksperymentować w kuchni.  Jeśli jednak nie jesteś typem masterchefa, a lenistwo jest Twoją mocną stroną zainteresują Cię oferty obiadów błyskawicznych. Znajdziesz je również w wymienionych wyżej sklepach. Dań gotowych jest mnóstwo, zupy, pierogi, potrawy mięsne lub klasyczne pizze i zapiekanki. Studencie, głodny chodzić nie będziesz.

Jesienne promocje

Wraz z pierwszym dniem kalendarzowej jesieni nadeszły długo wyczekiwane jesienne promocje. Dla płci pięknej mamy gazetki drogeryjne. Warto przejrzeć gazetkę bestsellerów Super-Pharm, gdzie aż roi się od przecen. W tani sposób zapełnisz swoją kosmetyczkę. Szafą zaś zajmie się Carrefour. Odświeży ją na jesień. Ma szeroki wybór odzieży jesienno-zimowej w przystępnych cenach. Począwszy od kurtek po płaszcze i spodnie. Oczywiście za równo damskie jak i męskie więc dla panowie też coś dla siebie znajdą.

Studenci, na deser mamy dla was na stronie kupony rabatowe, które są do waszej dyspozycji. Z różnych dziedzin, także każdy znajdzie cos dla siebie. Po co przepłacać, łapcie jesienne okazje.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie