Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.09
2014
1209

Pobierz najlepsze kupony rabatowe!

Pobierz najlepsze kupony rabatowe!

Coraz chętniej dokonujemy zakupów za pośrednictwem internetu – nic więc dziwnego, że jako konsumenci często poszukujemy w sieci również informacji o przecenach i rabatach. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Interia stworzyła wtyczkę, która pozwoli być na bieżąco ze wszystkimi promocjami w ulubionych sklepach. Teraz informacja o rabacie wyświetli się bezpośrednio w wyszukiwarce Google, co jeszcze bardziej ułatwi znalezienie najlepszych promocji

 

Kody Rabatowe Interia

Wystarczy zainstalować wtyczkę Kody Rabatowe Interia na swojej przeglądarce, a następnie przejść na stronę internetową wybranego sklepu. Na górze witryny wyświetli się szary pasek z informacją o dostępnych promocjach i rabatach.

Rozwinięcie paska pozwoli na zapoznanie się ze szczegółami ofert promocyjnych i wybór najbardziej odpowiadającej naszym potrzebom. Następnie zostaniemy przekierowany na stronę Interii, na której uzyskamy więcej informacji o tym, jak skorzystać z promocji, albo jak wykorzystać kod rabatowy.

Wtyczka dopasowana jest do przeglądarek:

 

Setki promocji

Wtyczka Kody rabatowe Interia daje dostęp do setek promocji ze sklepów, takich jak Douglas, RTV EURO AGD, H&M, Deichmann, Media Markt, Leroy Merlin oraz setek innych. Umożliwia skorzystanie z darmowej dostawy, nawet kilkudziesięcioprocentowych zniżek lub odebranie atrakcyjnego prezentu. Zakupy on-line staną się nie tylko wygodniejsze, ale również tańsze – już nigdy nie przegapimy żadnej promocji w interesującym nas sklepie. Co więcej – wtyczka umożliwia skorzystanie z rabatów, niedostępnych przy zakupach stacjonarnych!

Wystarczy jedno kliknięcie, by szybko zainstalować wtyczkę i cieszyć się dostępem do atrakcyjnych promocji!

Aktualne kupony rabatowe oraz informacje o promocjach są pobierane z tej strony.

Kategorie: Poradnik
Tagi: kupon, promocja, promocje, rabat, rabatowe

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie