Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.08
2014
1209

Zakupy dla spóźnialskich

Zakupy dla spóźnialskich

Każdy rodzic doskonale wie, że końcówka wakacji to ciężki okres i dla ich portfela, i dla dziecka. Kończą się wakacje, pociechy wracają do szkolnych obowiązków, a rodzice muszą z tego powodu nadszarpnąć swój budżet, bo przecież nawet mała wyprawka to ogromne koszty. Co i gdzie kupić, by nie widać dużej ilości pieniędzy zaraz przed wypłatą?

 

Last minute

Jeśli zapomniałeś o kupieniu swojemu dziecku podstawowych przyborów szkolnych, książek czy odzieży – nie ma się czym martwić! Wiele hipermarketów, jak Tesco, czy mniejszych minimarketów jak Dino, przygotowało w swojej ofercie szkolne last minute – zakupy dla spóźnialskich. Nie musisz już myśleć  o tym, że twój uczeń nie będzie miał czym lub na czym pisać, albo tym, że nie masz pieniędzy na nowe szkolne trampki dla dziecka. Ostatnie przygotowania do szkoły jeszcze trwają.

Co i gdzie?

Zaczynając od dobrych warunków do nauki – warto zadbać o komfort dziecka, by po powrocie ze szkoły mogło odpocząć i chętnie wziąć się za odrabianie pracy domowej. Ciekawą ofertę przedstawiło Nexterio i Agito. Możemy znaleźć tam produkty RTV, meble, jak i artykuły pozwalające wykończyć dziecięcą przestrzeń w taki sposób, by zawsze chętnie do niej wracało i w się uczyło.


Małego sportowca warto ubrać w GO Sporcie. W ofercie sklepu znajdziemy plecaki, worki, obuwie sportowe czy wygodą odzież na lekcje wychowania fizycznego. Każde dziecko poczuje się bardziej zmobilizowane do wysiłku, jeśli będzie miało odpowiednio dobrane ubranie. Może nawet chętniej wyjdzie na świeże powietrze w wolnym czasie. Ciekawe propozycje odzieżowe ma także Pepco, Bon Prix oraz Textil Market. W ofercie sklepów znaleźć można spodnie, bluzy, bluzeczki, czy buty dla chłopca oraz dla dziewczynki.  

Przybory szkolne

Tesco przygotowało bogatą ofertę produktów szkolnych. Znajdziemy tam artykuły papiernicze, przybory szkolne, plecaki czy artykuły plastyczne. Nie musimy biegać po kilku sklepach, by kupić wszystko, czego potrzebuje nasze dziecko. W Tesco kupimy nie tylko zeszyty i bruliony za niską cenę, ale również farby za 4,99 zł, kolorowe cienkopisy w etui za 12,99zł, bidon i pudełko śniadaniowe za 18,49 zł. Pierwszy dzwonek dzwoni także w POLOmarkecie. Możemy tam znaleźć piórnik z wyposażeniem za 14,99zł, kredki świecowe za 8,99zł, czy zeszyt papierów kolorowych samoprzylepnych za 4,99zł.

 Najmłodsze dzieci mogą rozpocząć swoją naukę ortografii ze Stokrotką. Sklep ten ma w swojej ofercie słowniki już za 19,99zł lub za 24,90zł, czy krzyżówki ortograficzne na 4,50zł. Warto zwrócić uwagę na „Angielki na wesoło” w cenie 9,99zł. W Carrefourze duży wybór + niskie ceny = wysokie oceny! A w nim zeszyty tematyczne za 0,69zł., mapa ścienna za 24,99zł., czy segregator za 3,99zł.

Każdy ze sklepów ma w swojej ofercie o wiele, wiele więcej, dlatego warto zajrzeć i zobaczyć, co uszczęśliwi Twoją pociechę i to za niską cenę. Każdy z tych sklepów posiada gazetki promocyjne, zamieszczone na naszej stronie, by ułatwić swoim klientom poszukiwania i zadbać o ich ograniczony budżet. 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie