Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.08
2014
1209

Witaj szkoło

Witaj szkoło

Zaczęła się już druga połowa sierpnia, pogoda staje się bardziej kapryśna, noce chłodniejsze a to oznacza tylko jedno. Wakacje powoli dobiegają końca, a na rozpoczęcie nowego roku szkolnego trzeba się dobrze przygotować. Wszystkim rodzicom, którzy tracą głowę w szale zakupów szkolnych, jak i tym, których dzieci po raz pierwszy idą do szkoły, postaramy się udzielić kilku cennych wskazówek: jak, gdzie i kiedy najlepiej skompletować wyprawkę szkolną.

 

Bajkowi towarzysze
Przede wszystkim nie zapominajmy o dzieciach. To one będą korzystać z wszelkiego rodzaju piórników czy plecaków. To przedmioty codziennego, szkolnego użytku, dlatego musimy sprawić, by nasze dziecko lubiło swoje przybory i chętnie ich używało. Obecnie większy problem niż ze znalezieniem ciekawego plecaka mamy ze zdecydowaniem się, z którą z bajkowych lub filmowych postaci ma on być. Ciekawe propozycje dla uczniów w swojej ofercie mają sklepy Carrefour oraz Agito. Tam znajdziemy akcesoria z największymi idolami wśród dzieci.  Natomiast dla nastolatków bardzo przyjemną ofertę stylowych akcesoriów szkolnych oraz dodatków przygotował sklep Tchibo. Wybór jest naprawdę szeroki, dlatego nie można się dać zwariować, warto porównać oferty między sklepami choćby ze względu na koszty. Każdy rodzic wie, że powrót do szkoły wiąże się z dużymi wydatkami, dlatego warto poświęcić trochę czasu i zapoznać się z asortymentem różnych sklepów. 

 

 

Wyposażenie pokoju
Poza wyprawką do szkoły ważne jest również wyposażenie pokoju. Najważniejsze dla przyszłego ucznia jest posiadanie biurka oraz odpowiedniego krzesła. Tutaj również wybór jest duży, jednak należy pamiętać, że wybierając taki zestaw trzeba go przystosować do osoby która będzie go użytkować. Ważne jest, żeby postawa dziecka przy biurku była prawidłowa. Biurko nie może być za niskie bądź za wysokie, a krzesło musi mieć odpowiednie oparcie oraz boczne rączki. Jeżeli nasza pociecha korzysta z komputera, ważna jest odległość oczu od monitora oraz wysokość patrzenia. Wszystkie detale są ważne i trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół.  Ciekawy asortyment meblowy w sam raz dla małego ucznia w swojej ofercie ma sieć sklepów Meble Vox

 

Kiedy na zakupy?
Zakupów szkolnych nie radzimy zostawiać na koniec sierpnia, czy też na początek września. Wtedy w sklepach są tłumy i ciężko dokładnie przyjrzeć się produktowi i przemyśleć wybór. Takie zakupy powinniśmy robić na spokojnie i odpowiednio wcześnie. Wszystkie akcje promocyjne w sklepach zaczynają się już na początku sierpnia. To dobry moment do zrobienia wstępnych zakupów. Na początek najlepiej kupić plecak, piórnik, podstawowe wyposażenie piórnika oraz kilka zeszytów. Na wrzesień zostawiamy tylko uzupełnienie przyborów oraz zeszytów, ponieważ nie wiemy do końca, czego będą wymagali nauczyciele. Po zakup podstawowych oraz tych mniej podstawowych elementów polecamy wybrać się do sklepów Biedronki czy też Tesco. Sklepy przygotowały duży wybór zeszytów, artykułów piśmienniczych oraz akcesoriów do plastyki.  

 

 

 

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie