Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.07
2014
1209

Oferty last minute

Oferty last minute

Początek lipca co roku nieodmiennie zwiastuje sezon wakacyjnych urlopów. Kto z nas nie marzy, aby wyrwać się do ciepłych krajów i zapomnieć na tydzień lub dwa o codziennych obowiązkach. Taki wyjazd wymaga wcześniejszego załatwienia kwestii zakwaterowania, wyżywienia i transportu. W tym pomogą nam biura podróży, które gwarantują, że Wasze wymarzone wakacje nie zamienią się w koszmar przez karaluchy lub pokój z widokiem na zsyp na śmieci

Rodzinne wakacje czy urlop we dwoje?

Zagraniczne wyjazdy wiążą się zazwyczaj z niemałymi wydatkami. Okres letni to najlepszy moment na skorzystanie z ofert last minute. Zorganizowane przed kilkoma miesiącami wycieczki mają nieliczne wolne miejsca, które biura za wszelką cenę chcą wypełnić. Aby znaleźć chętnych na wyjazd w ostatniej chwili, obniżają ceny. To świetna okazja, aby zafundować sobie po okazyjnej cenie wypad, który normalnie kosztowałby dużo więcej.

Zakończenie roku szkolnego i rozpoczynające się 3-miesięczne wakacje to okazja do wspólnych rodzinnych wakacji. W zasadzie stało się regułą, że biura podróży mają w swojej ofercie atrakcyjne rabaty dla rodzin z dziećmi. Co więcej, dzieci do lat 3 mają najczęściej zagwarantowany bezpłatny pobyt w hotelach. Jeżeli do tego zdecydujecie się na wycieczkę last minute, nierzadko może się wręcz okazać, że bardziej opłacalny jest wyjazd całą rodziną za granicę, niż wyprawa w tym samym okresie nad polskie morze…

A może jesteście zakochaną parą, która chce spędzić romantyczny urlop tylko we dwoje? Oferty wycieczek w katalogach często opatrzone są ikonkami, które z ofert są najbardziej odpowiednie, aby spełnić Wasze oczekiwania. Zajrzyjcie koniecznie do katalogów TUI, Itaka.

Niektóre biura podróży mają w swojej ofercie wyjazdy dla singli. Są one nie tylko rozwiązaniem na wakacje dla osób, którym brak towarzystwa, ale także okazją do nawiązania ciekawej znajomości, która może zaowocować przyszłorocznymi poszukiwaniami wyjazdu już dla dwojga.

 

Cztery strony świata

Nie ma takiego miejsca na świecie, do którego biura podróży nie posyłają swoich klientów. Wymyśl coś, a któreś z niezliczonej ilości biur podróży na pewno spełni Twoje życzenie. Żaden zakamarek Europy nie jest już wystarczająco egzotyczny. Ameryka Południowa? Azja? Australia? Świat stoi przed nami otworem! Jedyne, co trzeba zrobić, to dokonać tego jakże trudnego wyboru: Dokąd?

Plażowanie czy zwiedzanie?

Osoby, dla których w czasie urlopu najważniejszy jest wypoczynek przez duże W, a leżing, plażing i smażing zaliczają się do ich ulubionych sportów – idealne będą Cypr, Tunezja lub Grecja z pięknymi plażami i zawsze gwarantowaną pogodą. 

Dla fanów sportów wodnych polecamy zajrzeć do katalogu Itaki, gdzie kuszą perspektywy paraglidingu w Turcji, windsuringu i kitesurfingu na Wyspach Kanaryjskich czy nurkowania w Egipcie. Madera i Azory to doskonałe miejsca dla wielbicieli długich, krętych tras i wspinania się po górach.

Jeżeli, wyjeżdżając za granicę, nie wyobrażacie sobie wycieczki bez zwiedzania, biura podróży mają dla Was mnóstwo propozycji. Rainbow Tours, Almatur czy 7 islands mają w swoich katalogach bardzo ciekawe programy zwiedzania lub też wycieczki objazdowe, które są świetną okazją do odwiedzenia kilku miast, a nawet państw w ciągu jednego tygodnia.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie