Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.06
2014
1209

Aplikacje mobilne sklepów

Aplikacje mobilne sklepów

W pogoni za innowacją i chęcią wyróżnienia się, coraz więcej sklepów internetowych poszerza swoją funkcjonalność o aplikacje mobilne. Mają one ułatwić korzystanie ze sklepu, a także zbudować silniejszą wieź z użytkownikiem. Korzystać z niej można w każdej chwili, możemy przejrzeć ofertę sklepu na przykład podczas jazdy autobusem. Nie jesteśmy już przywiązani do komputera.

Czym są aplikacje mobilne?

Sklepy i aplikacje mobilne do tej pory kojarzyły się głównie z platformami umożliwiającymi zakup głównie oprogramowania. Kolosy typu AppStore, czy GooglePlay na długi czas wyznaczyły standardy obowiązujące w tego typu rozwiązaniach. Coraz częściej jednak aplikacje mobilne służą nie tylko kupowaniu oprogramowania, ale robieniu codziennych zakupów. Dzięki aplikacji możesz w szybki i prosty sposób dokonać zakupów i odebrać je w sklepie, albo zamówić dostawę do domu.

Do czego służą?

Aplikacje mobilne oferowane przez e-sklepy posiadają poza oczywistymi funkcjami, oferują również wiele innych ciekawych rozwiązań. Tak na przykład Tchibo w swojej aplikacji daję możliwość zlokalizowania najbliższego sklepu. Wiele sklepów oferuję również zniżki i organizuję akcję promocyjne dla użytkowników ich aplikacji.Ciekawą funkcję oferuję Piotr i Paweł, który za pomocą aplikacji umożliwia tworzenie listy zakupów, a następnie przesyłanie jej innym osobom. Teraz Twoja druga połówka już nigdy nie zapomni o zakupach! Większość aplikacji posiada również czytnik kodów kreskowych, który może posłużyć na przykład do sprawdzania ceny towarów, ale również do dodawania ich do wirtualnego koszyka zakupów.

Jak widać aplikacje mobilne mogą być bardzo przydatne w codziennym życiu, a zakupy przy ich użyciu na pewno są jednymi z wygodniejszych.  

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie