Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.06
2014
1209

Promocje dla kibiców

Promocje dla kibiców

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to drugie po Olimpiadzie największe wydarzenie sportowe na świecie. Jednak to nie tylko święto piłkarskie. Wiele sklepów dokładnie przygotowało się na tę okazję i zaproponowało sporo ciekawych promocji dla miłośników futbolu.

 

Kibicujemy!

Trudno nie zauważyć, że piłkarskie szaleństwo ruszyło na dobre. Każdy prawdziwy kibic stara się przygotować jak najlepiej do tego wydarzenia. Nikt przecież nie chce stracić ani minuty meczu  swojej ulubionej drużyny. Promocyjni.pl także kibicują! Możecie znaleźć u nas specjalną kategorię, w której zgromadziliśmy wszystkie gazetki z promocjami mundialowymi. Promocji jest naprawdę sporo. Najlepszym tego przykładem jest branża spożywcza i elektroniczna. Szczególnie aktywnie w tej ostatniej działają Media Expert, Saturn i RTV EURO AGD.

Jednak branża spożywcza też nie zostaje w tyle. Wśród najaktywniejszych można wymienić takie sieci, jak Lidl czy Carrefour. Ich promocje nie są jednak kierowane tylko do kibiców ale mają wymiar bardziej uniwersalny.

 

 

 

Najciekawsze promocje

Skupmy się jednak na najciekawszych promocjach. Sporo do zaprezentowania ma sieć Biedronka. Znajdzie się tu szczególne coś  dla zagorzałych kibiców piłki nożnej – będą mogli tu kupić stroje swoich ulubionych drużyn, czapki i wiele różnych gadżetów wchodzących niewątpliwie w tak zwany „niezbędnik” kibica.

 

 

Do mundialu przygotowała się też sieć sklepów Real. W ich gazetkach można znaleźć specjalną strefę kibica, czyli promocje przygotowane specjalnie z myślą o Mistrzostwach Świata w Brazylii. Poza bogatym wyborem piwa, są też obniżone ceny innych artykułów spożywczych, należących przede wszystkim do kategorii przekąsek.

Jak widzimy wybór produktów jest naprawdę bogaty i urozmaicony. Trzeba też dodać że inne sieci także nie zapomniały o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, a dedykowane oferty znaleźć można również w Żabce czy Intermarche.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie