Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.06
2014
1209

Promocje dla kibiców

Promocje dla kibiców

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to drugie po Olimpiadzie największe wydarzenie sportowe na świecie. Jednak to nie tylko święto piłkarskie. Wiele sklepów dokładnie przygotowało się na tę okazję i zaproponowało sporo ciekawych promocji dla miłośników futbolu.

 

Kibicujemy!

Trudno nie zauważyć, że piłkarskie szaleństwo ruszyło na dobre. Każdy prawdziwy kibic stara się przygotować jak najlepiej do tego wydarzenia. Nikt przecież nie chce stracić ani minuty meczu  swojej ulubionej drużyny. Promocyjni.pl także kibicują! Możecie znaleźć u nas specjalną kategorię, w której zgromadziliśmy wszystkie gazetki z promocjami mundialowymi. Promocji jest naprawdę sporo. Najlepszym tego przykładem jest branża spożywcza i elektroniczna. Szczególnie aktywnie w tej ostatniej działają Media Expert, Saturn i RTV EURO AGD.

Jednak branża spożywcza też nie zostaje w tyle. Wśród najaktywniejszych można wymienić takie sieci, jak Lidl czy Carrefour. Ich promocje nie są jednak kierowane tylko do kibiców ale mają wymiar bardziej uniwersalny.

 

 

 

Najciekawsze promocje

Skupmy się jednak na najciekawszych promocjach. Sporo do zaprezentowania ma sieć Biedronka. Znajdzie się tu szczególne coś  dla zagorzałych kibiców piłki nożnej – będą mogli tu kupić stroje swoich ulubionych drużyn, czapki i wiele różnych gadżetów wchodzących niewątpliwie w tak zwany „niezbędnik” kibica.

 

 

Do mundialu przygotowała się też sieć sklepów Real. W ich gazetkach można znaleźć specjalną strefę kibica, czyli promocje przygotowane specjalnie z myślą o Mistrzostwach Świata w Brazylii. Poza bogatym wyborem piwa, są też obniżone ceny innych artykułów spożywczych, należących przede wszystkim do kategorii przekąsek.

Jak widzimy wybór produktów jest naprawdę bogaty i urozmaicony. Trzeba też dodać że inne sieci także nie zapomniały o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, a dedykowane oferty znaleźć można również w Żabce czy Intermarche.

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Wyprzedaże zimowe 2018/2019 - Co warto kupić?
Polecamy
10.01
2019
1209

Wyprzedaże zimowe 2018/2019 - Co warto kupić?

Zimowe wyprzedaże 2018/2019 wystartowały. Na sklepowych półkach znajdziemy multum ciekawych promocji. Co warto wziąć pod uwagę w zakupowym szaleństwie?

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie