Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.05
2014
1209

Prezenty na Dzień Dziecka

Prezenty na Dzień Dziecka

Najmłodsi w wielu krajach już od kilku dni zacierają ręce i przebierają nerwowo nóżkami w oczekiwaniu na jeden z najważniejszych dla nich dni w roku. Pierwszego czerwca obchodzą wszak swoje oficjalne święto! Jak jednak sprawić, by to oczekiwanie nie zakończyło się westchnieniem zawodu? Jak uszczęśliwić swoją pociechę lub inne, bliskie nam dziecko, które chcemy obdarować tego dnia? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent, postaramy się wam trochę ułatwić zadanie


Prezent dla niemowlaka

Oczywistym jest, że upominek przede wszystkim należy dobrać do wieku dziecka. I akurat to, co będzie odpowiednie dla kulkumiesięcznego bobasa, będzie w zasadzie prezentem dla jego rodziców - w tym wypadku raczej chodzi o pamięć. W poszukiwaniu prezentu dla niemowlaka możemy udać się do jednego ze sklepów Biedronki, która przygotowała z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka wiele promocji na ubranka i gadżety dla niemowlaków, a tych nigdy nie jest za dużo.

Prezent dla kilkulatka

Przedszkolaki i dzieci w wieku wczesnoszkolnym przede wszystkim uwielbiają zabawki, to oczywiste. Jednak co wybrać, gdy na rynku jest tak duży wybór? Dobrze, jeśli znamy aktualne zainteresowania dziecka (a trzeba pamiętać, że te bardzo często się zmieniają). Fakt, że miesiąc temu pięciolatek był zafascynowany lotnictwem i spełnieniem jego marzeń byłby duży samolot-zabawka, nie oznacza, że dziś jeszcze o tym pamięta. Jeśli nie jest to dziecko , z którym mieszkamy na co dzień, warto uaktualnić swoją wiedzę, by nasz prezent sprawił frajdę. Jest jednak wiele prezentów, które są dość uniwersalne i na pewno będą trafione. Niewielu jest bowiem chłopców, którzy nie lubią na przykład samochodów  lub koparek, a każda dziewczynka będzie się cieszyć z nowej lalki czy misia. Możemy też wykorzystać dużą popularność serii Monster Hight. Do pierwsze czerwca w Selgrosie możemy kupić wiele zabawek z tym logo w bardzo korzystnych cenach.

Prezent dla nastolatka

Wybór prezentu dla młodego człowieka jest łatwy i trudny jednocześnie. Trudny, ponieważ w wieku buntu i poszukiwania identyfikacji samego siebie, często jest się kapryśnym i zmiennym. Łatwy natomiast, bo jeśli poznamy już te upodobania, to możliwości wyboru prezentu są ogromne. Jeśli mamy do czynienia z fanem muzyki, a warto dodać, że niemal każdy nastolatek identyfikuje się z jakimś nurtem, to płyta ulubionego zespołu będzie strzałem w dziesiątkę. Możemy też sprawdzić, czy dany wykonawca nie gra w najbliższym czasie koncertu w naszej okolicy. Warto pomyśleć też o książce. Czytanie staje się coraz popularniejsze wśród młodzieży, więc mamy duże szanse, że ucieszymy obdarowanego. Jednak najpierw trzeba zrobić małe rozeznanie i sprawdzić, jakie pozycje znajdują się już na półce, aby nie kupić tego, co już ma i poznać gust. To wszystko oraz wiele innych gadżetów znajdziemy w jednym z ulubionych sklepów młodych ludzi czyli w Empiku. Warto sprawdzić ich ofertę przed podjęciem decyzji dotyczącej prezentu.

Cokolwiek byśmy jednak nie wybrali, nie możemy zapomnieć, że dla dziecka poza upominkiem równie ważne będzie tego dnia pamięć oraz poświęcenie uwagi i czasu.
Udanych poszukiwań!

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie