Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.05
2014
1209

Prezenty na Dzień Matki

Prezenty na Dzień Matki

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. To już ostatnie chwile, by pomyśleć ,w jaki sposób w ten szczególny dzień okazać swojej mamie wdzięczność za to, że jest. Wiele osób uważa, że takie święta jak Dzień Matki, Dzień Ojca czy Dzień Zakochanych nie powinny w ogóle istnieć ponieważ o bliskich nam osobach należy pamiętać przez cały rok. Trudno się nie zgodzić z taką teorią, jednak jeśli traktujemy te dni jako kolejną sposobność by okazać ukochanej osobie jak ważna jest dla nas, to te święta będą miłą tradycją. Jak więc podkreślić wyjątkowość tego dnia?

 

Życzenia na Dzień Matki

Najważniejsze są oczywiście pamięć i szczere uczucie, którymi będziemy się kierować, składając mamie życzenia. Z pewnością uśmiech na maminej twarzy wywoła również ozdobna kartka , zwłaszcza, gdy znajdą na niej odręcznie napisane życzenia lub wierszyk. Do tradycyjnych podarków można zaliczyć także cięte kwiaty, zwłaszcza, że trudno znaleźć kobietę, która nie lubi być w ten sposób obdarowywana. Dla osób chcących urozmaicić bukiet Tesco proponuje kwiaty z nadrukami na płatkach, co z pewnością stanowi ciekawy i oryginalny prezent. Kolejnym klasycznym, ale jakże miłym podarunkiem, będzie pudełko ulubionych czekoladek. Tutaj warto skorzystać z oferty Carrefour, który z okazji Dnia Matki przygotował promocje na odświętne bombonierki.

Kosmetyki

Nie wolno zapominać, że nasze mamy to także kobiety, a na liście prezentów szczególnie lubianych przez panie, znajdziemy również kosmetyki. Jeżeli dobrze znamy preferencje zapachowe obdarowywanej osoby, możemy pokusić się o zakup dobrych perfum,  natomiast osobom mniej odważnym proponujemy np. krem do cery dojrzałej, oczywiście znanej, pewnej marki. Warto w poszukiwaniu odpowiedniego kosmetyku, zajrzeć do nowego katalogu Drogerii Natura, w którym znajdziemy wiele inspiracji.

Biżuteria dla mamy

Co jeszcze lubią kobiety? Z całą pewnością biżuterię! Nawet jeśli nie możemy sobie pozwolić na zakup prawdziwych diamentów czy wielkiej kolii wykładanej szlachetnymi kamieniami, też możemy wywołać zachwyt na maminej twarzy. Tak jak w przypadku każdego innego prezentu liczy się przede wszystkim znajomość upodobań osoby obdarowywanej. Nawet jeśli nie jesteśmy do końca pewni, jaka biżuteria trafi w gust naszej mamy, możemy zdecydować się wybór czegoś klasycznego i uniwersalnego. Proponujemy zacząć poszukiwania od aktualnego katalogu Tchibo, w którym jest wiele pięknych ozdób w bardzo korzystnych cenach.

Gadżety do domu

Jeżeli nasza mama jest tradycyjna gospodynią, lubiącą zajmować się domem, to otwierają nam się kolejne możliwości wyboru prezentu. Każdej, nawet najlepiej zaopatrzonej pani domu, zawsze przyda się nowy gadżet np. do kuchni. Zwłaszcza, że ilość wzorów, kolorów i funkcji w jakie mogą być zaopatrzone zdaje się być nieograniczona.

Jednak bez względu na to, na co się zdecydujemy należy pamiętać, co jest najważniejsze w tym święcie, czyli przypomnienie jak ważna jest dla nas nasza mama .I to nie tylko 26 go maja.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie