Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.05
2014
1209

Ogród na wiosnę

Ogród na wiosnę

Wiosna już na dobre zagościła za naszymi oknami. Promienie słońca, wpadające do naszych domów zachęcają do wyjścia na zewnątrz. Jeżeli jeszcze do tego jesteś szczęśliwym posiadaczem własnego ogródka, nie ma lepszego sposobu na relaks, jak odpoczynek na leżaku w ciepły wiosenny dzień.

 

Odśwież ogród na lato

Promienie słońca budzą naturę do życia. Możesz to zapewne łatwo dostrzec, spoglądając na własny przydomowy trawnik lub ogródek działkowy. Przydałoby się trochę podciąć, co? Nic prostszego! Szeroki wybór sprzętów ogrodniczych znajdziesz w ofercie Biedronki – kosiarki, wertykulatory, pompy, zraszacze, kosy, piłki, sekatory – wszystko, co tylko może okazać Ci się potrzebne. Różowe rękawice czy narzędzia ogrodowe w kwiatki? Czemu nie?! Możesz także namówić dzieci do pomocy i sprawić, że będzie to dla nich świetna zabawa. Spraw, by sama praca w ogrodzie była dla ciebie frajdą, a gdy zobaczysz efekty, nabierzesz ochoty na więcej.

Spa dla umysłu

Gdy uporasz się już z zielenią w ogrodzie, pora zabrać się do dekorowania Twojego prywatnego raju. Lampy, parasole, altany, leżaki, fotele, sofy, huśtawki ogrodowe, hamaki – to wszystko odkryjesz w ofercie Nomi, Leroy Merlin czy Praktikera. W łatwy sposób możesz odświeżyć swój ogród i na nowo odkryć jego uroki – wymień stary zestaw mebli na nowy, postaw huśtawkę, osłoń się od słońca nowym parasolem, markizą czy altanką, a od razu odniesiesz wrażenie, że wyjechałeś już na wakacje, do których w końcu, mimo ładnej aury, zostało jeszcze trochę czasu… Jeżeli dysponujesz nieco mniejszym budżetem, rozsądnym rozwiązaniem są meble polirattanowe, które dzięki swojej wytrzymałości mogą służyć Ci więcej niż jeden sezon, a przy tym są bardzo efektowne. Możesz zmieniać ich wygląd, kupując różnokolorowe siedziska, dostępne w marketach. Znajdziesz je w Nomi.

Domowy plac zabaw

Aby móc w pełni cieszyć się odpoczynkiem na świeżym powietrzu, powinieneś zawczasu zadbać o to, aby Twoje pociechy się nie nudziły. Poczynając od kolorowych narzędzi ogrodowych dla dzieci (Biedronka), a kończąc na piaskownicach, basenach, trampolinach i zjeżdżalniach (Nomi) – to wszystko może sprawić, że Twoje dziecko nie będzie chciało wracać do domu, a Ty będziesz mieć chwilę lenistwa dla siebie.

 

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie