Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.04
2014
1209

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Jest to święto, które weszło do naszych kalendarzy w 1970r. Ekolodzy na całym świecie propagują ekologiczny sposób życia i uświadamiają nasz wpływ na środowisko.

Sprzątanie świata

 

W ramach edukacji uczniów w zakresie ekologii co roku organizowane jest przez szkoły tzw. sprzątanie świata. W tym dniu tysiące dzieci uzbrojonych w worki na śmieci i rękawiczki  sprząta okoliczne skwery, parki i lasy. Inicjatywa ma na celu uświadomienie dzieciom, że nawet jeden wyrzucony papierek zmienia naszą rzeczywistość. Ważne, żeby przygotować dzieci do tego zdarzenia jak najlepiej. O ile worki zazwyczaj są zapewniane przez szkołę, o tyle warto wyposażyć nasze pociechy w rękawice robocze. Dobrej jakości i w bardzo dobrej cenie rękawice możemy zakupić w PRAKTIKERZE.

Warto zakasać rękawy i dołączyć do młodzieży w tej wspaniałej inicjatywie, dając dobry przykład nie tylko młodemu pokoleniu, ale i sąsiadom. Do tego celu zakupmy wytrzymałe worki na śmieci w Rossmanie

 

Ekologia

 

Ekologia to nie tylko jeden dzień w roku. Jedną z podstawowych codziennych czynności jest  segregowanie śmieci. Na stronach internetowych organizacji ekologicznych możemy znaleźć wiele wskazówek dotyczących prawidłowego recyklingu. Aby ułatwić sobie tę czynność, zaopatrzmy się w specjalne kosze na śmieci i oznaczmy je w zależności do ich przeznaczenia. Takie kosze znajdziemy w marketach JULA 

Prace w ogrodzie tez mogą mieć znaczący wpływ na nasze środowisko. Dlatego eksperci radzą, by zamiast sztucznych nawozów używać naturalnego kompostu. Taki surowiec możemy wytworzyć sami, montując w ogrodzie specjalny kompostownik. Nie jest to droga inwestycja  - kompostowniki w rozsądnych cenach znaleźć można w sklepach SELGROS . Taki kompostownik nie zajmuje dużo miejsca i może być idealnie wkomponowany w nasz ogród dzięki pięknej zielonej barwie obudowy.

 

Nie tylko dla ziemi

 

Dzięki ekologicznemu trybowi życia możemy pomóc nie tylko środowisku, ale także sobie. Jedzenie ekologiczne nie musi być drogie Bdsklep.pl oferuje nam produkty ekologiczne i w przystępnych, promocyjnych cenach. Dzięki ich ofercie na co dzień możemy dbać o nasze zdrowie i kondycje matki natury.

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie