Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.04
2014
1209

Świąteczne porządki

Świąteczne porządki

Przedświąteczne przygotowania to nie tylko wypieki, pyszne jedzenie i perspektywa paru dni odpoczynku w gronie rodziny. To niestety także gruntowne porządki. Co zrobić, by sprzątanie poszło szybko i bezboleśnie?

Porządki w domu

 

Najwięcej czasu i energii najpewniej poświecimy sprzątaniu domu. Włącza się w to mycie okien, trzepanie i pranie dywanów, gruntowne porządki  w szafie. Aby wszystkie te czynności wykonać jak najszybciej i najskuteczniej, należy zaopatrzyć się w niezawodne środki czystości, które w tym tygodniu oferuje DELIMA. Także STOKROTKA w swojej gazetce tuż po promocjach produktów spożywczych przypomina nam o konieczności zapatrzenia się w niezbędne produkty chemiczne.

 

Urządzenia AGD

 

Jednak często musimy sięgnąć po sprzęt cięższego kalibru. Kiedy nasz stary odkurzacz nie wytrzymuje „napięcia”, mop rozpada nam się w dłoniach, a żelazko zaczyna palić nam ubrania, powinniśmy niezwłocznie ruszyć do CARREFOURA.  Znajdziemy tam markowe odkurzacze i żelazka w bardzo przystępnych cenach.

 

Porządki w ogrodzie

 

Sprzątanie mieszkania to nie wszystko. To, co dzieje się w około także ma znacznie. Oprócz typowych zajęć ogrodniczych powinniśmy odświeżyć chodniczki, tarasy i sprzęt ogrodowy. Najlepszym sposobem, by zrobić to dokładnie i szybko jest użycie myjki ciśnieniowej. Oferta PRAKTIKERA sprawiła, że nie jest to ogromny wydatek a na pewno zaoszczędzimy czas i energię.

 

Samochód

Myjka ciśnieniowa nadaje się nie tylko do sprzętów ogrodowych i chodników, ale także do mycia samochodu. Aby nasz samochód wyglądał jak prosto z salonu, wystarczy użyć specjalnych środków do pielęgnacji lakieru. Szeroki wachlarz takich produktów oferuje nam SELGROS.  Kiedy już porządki w pokoju, porządki w szafie i mycie okien będziemy mogli skreślić z listy rzeczy do zrobienia będziemy mogli bez przeszkód rozkoszować się radosnym czasem świat. 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie