Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.04
2014
1209

Świąteczne porządki

Świąteczne porządki

Przedświąteczne przygotowania to nie tylko wypieki, pyszne jedzenie i perspektywa paru dni odpoczynku w gronie rodziny. To niestety także gruntowne porządki. Co zrobić, by sprzątanie poszło szybko i bezboleśnie?

Porządki w domu

 

Najwięcej czasu i energii najpewniej poświecimy sprzątaniu domu. Włącza się w to mycie okien, trzepanie i pranie dywanów, gruntowne porządki  w szafie. Aby wszystkie te czynności wykonać jak najszybciej i najskuteczniej, należy zaopatrzyć się w niezawodne środki czystości, które w tym tygodniu oferuje DELIMA. Także STOKROTKA w swojej gazetce tuż po promocjach produktów spożywczych przypomina nam o konieczności zapatrzenia się w niezbędne produkty chemiczne.

 

Urządzenia AGD

 

Jednak często musimy sięgnąć po sprzęt cięższego kalibru. Kiedy nasz stary odkurzacz nie wytrzymuje „napięcia”, mop rozpada nam się w dłoniach, a żelazko zaczyna palić nam ubrania, powinniśmy niezwłocznie ruszyć do CARREFOURA.  Znajdziemy tam markowe odkurzacze i żelazka w bardzo przystępnych cenach.

 

Porządki w ogrodzie

 

Sprzątanie mieszkania to nie wszystko. To, co dzieje się w około także ma znacznie. Oprócz typowych zajęć ogrodniczych powinniśmy odświeżyć chodniczki, tarasy i sprzęt ogrodowy. Najlepszym sposobem, by zrobić to dokładnie i szybko jest użycie myjki ciśnieniowej. Oferta PRAKTIKERA sprawiła, że nie jest to ogromny wydatek a na pewno zaoszczędzimy czas i energię.

 

Samochód

Myjka ciśnieniowa nadaje się nie tylko do sprzętów ogrodowych i chodników, ale także do mycia samochodu. Aby nasz samochód wyglądał jak prosto z salonu, wystarczy użyć specjalnych środków do pielęgnacji lakieru. Szeroki wachlarz takich produktów oferuje nam SELGROS.  Kiedy już porządki w pokoju, porządki w szafie i mycie okien będziemy mogli skreślić z listy rzeczy do zrobienia będziemy mogli bez przeszkód rozkoszować się radosnym czasem świat. 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie