Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.03
2014
1209

Dzień kobiet

Dzień kobiet

8 Marca nieodzownie kojarzy się z czasami PRL-u i obdarowywaniem kobiet rajstopami, goździkami i kawą. A jak jest współcześnie? Czy nadal obchodzimy to święto z równą pompą? Mamy nadzieje, że tak!!!

Kartki na dzień kobiet

Każdy prawdziwy facet tego dnia powinien składać kobietom serdeczne życzenia. Co jednak zrobić, by nie było nudno i monotonnie? Włożyć w to trochę pracy i kreatywności! Proszę bardzo – Tchibo daje nam możliwość wykonania własnej, niepowtarzalnej i niewątpliwie jedynej w swoim rodzaju kartki na dzień kobiet.

 

Prezent na dzień kobiet

 

Jeżeli chodzi o tę kwestię, to istnieją dwa wyjścia - tradycja albo oryginalność. Jeżeli wybieramy pierwsza opcję, nie wahajmy się i pobiegnijmy do Gatty po rajstopy! Prezent niezawodny i zawsze praktyczny. Daje ogromną szansę na wzbudzenie szczerego uśmiechu na twarzy obdarowywanej. Rajstopy mają jedna dużą wadę - nie każdemu chcemy podarować prezent tak osobisty. Aby uniknąć ewentualnego faux pas, zdecydujmy się na kwiaty. Szeroka oferta w E.Leclerc pozwoli nam małym kosztem obdarować każdą spotkaną tego dnia kobietę.

 

Prezent dla niej

 

Prezent dla tej jedynej, wyjątkowej kobiety to już jest inna para kaloszy. Okazuje się, że prezent musi być przede wszystkim wyjątkowy. Odpowiedzi na pytanie, czego Twoja druga połowa może pragnąć, poszukaj w katalogu Avonu, który przygotował specjalna ofertę na ten dzień. Dzięki temu rozwiązaniu, każda kobieta może poczuć się jak gwiazda filmowa.

Życzenia na dzień kobiet

Z okazji dnia kobiet promocyjni.pl życzą wszystkim kobietom siły, wytrwałości, szalonych promocji i udanych zakupów!!!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie