Blog - Najnowsze informacje o promocjach


26.02
2014
1209

Jak być fit?

Jak być fit?

Jutro tłusty czwartek, dla wszystkich łasuchów to idealny dzień do pofolgowania sobie. Jednak są i tacy, którzy ten łakomy dzień postanowią spędzić na siłowni i ćwiczeniach. Niezmiennie popularna jest bowiem sportowa sylwetka, w stylu fit. Osoby będące na diecie dbają o to, aby ich ciało nie stało się obwisłe i uprawiają przeróżne sporty, aby móc pokazywać wypracowane mięśnie. Jak się okazuje, dbanie o formę i ćwiczenie wcale nie musi być bardzo kosztowne. Zaprezentujemy kilka pomysłów jak niedużym kosztem być fit.


Bieganie prawie nic nie kosztuje

Niedawno na naszym blogu pisaliśmy o bieganiu zimą , bieganie to bowiem idealny sport, który można uprawiać o każdej porze roku. Co więcej, nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Właściwie niezbędne jest tylko odpowiednie obuwie, które można znaleźć w sklepach Go Sport  już za niecałe 150 złotych. Bieganie na świezym powietrzu poprawia naszą kondycję, ale również dotlenia organizm i usprawnia krążenie. Wygospodarowanie czasu na tę formę sportu nie wydaje się specjalnie trudne, ponieważ biegać można wioząc dziecko w wózku, czy wyprowadzając psa na spacer. Nie zawsze osoby biegające mieszkają w zalesionych okolicach, coraz więcej ludzi biega w centrach miast. Zatem może i czas na Ciebie, abyś spróbował tego sportu?

 

Pływanie – poczuj się jak ryba w wodzie

Innym sportem, który świetnie modeluje sylwetkę, jest pływanie. Chociaż może chodzenie na basen częściej nam się kojarzy z przyjemnym przesiadywaniem i relaksowaniem się w jacuzzi niż ćwiczeniem, to jednak warto również zadbać o odpowiedni trening mięśni. Wiele pływalni organizuje zajęcia fitness w wodzie. Jest to stosunkowo nowa forma aerobiku, która zyskuje jednak coraz większą popularność, wśród osób w każdym wieku. Do zajęć w wodzie, podobnie jak do biegania, potrzebujemy tylko niezbędnych akcesoriów, na które nie musimy wydawać majątku. Odpowiednią ofertę do tej formy sportu przygotowały sklepy Tchibo.

 

 

Siłownia w domu

Wielokrotnie próbowaliście podjąć wyzwanie i zapisywaliście się na siłownie i rózne zajęcia fitness, ale zawsze, kiedy mieliście pójść, to coś wam wypadało i zarówno pieniądze, jak i wyćwiczona sylwetka przepadały? Chyba każdy z nas tak kiedyś miał. Świat XXI wieku pędzi coraz szybciej i nie zawsze udaje nam się zrealizować nasze plany. Po powrocie z pracy chcemy nadgonić informacje, zaległości, mamy różne obowiązki i zwyczajnie nie ma jak się wyrwać z domu na godzinne zajęcia. Jednak to nic straconego, wiele sklepów coraz bardziej poszerza ofertę sprzętu sportowego. Zatem niewielkim kosztem można we własnym domu zapewnić sobie odpowiednie warunki do ćwiczeń. Obecnie sklepy Biedronka  proponują szeroki wybór akcesoriów do ćwiczeń. W ich asortymencie znajdziemy między innymi ciężarki i hantle, które pomogą nam wypracować piękne mięśnie bicepsów i tricepsów, ale także piłki gimnastyczne pomocne przy ćwiczeniach pilatesowych, czy ostatnio bardzo modną wielofunkcyjną platformę, dzięki której uruchomiymy mięśnie całego ciała, a także poprawimy stabilność stawów oraz naszą koordynację. Z pomocą przy wyposażeniu domowej siłowni przychodzi nam również sieć handlowa Selgros , która proponuje bogatą ofertę orbitreków i rowerków magnetycznych. Posiadanie takiego sprzętu może sprzyjać łączeniu przyjemnego z pożytecznym. Ustawienie rowerka przed telewizorem pozwala na oglądanie ulubionego serialu i spalanie zbędnych kalorii. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze będziemy na czasie i nie ucierpi na tym nasza sylwetka.

 

 

Już dziś zadbaj o swoje zdrowie i sylwetkę, a także sprawdź nasze propozycje.
Promocyjni.pl życzą wytrwałości w podejmowanych wyzwaniach oraz zapału do ćwiczeń!

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: ćwiczenia, fit, fitness, odchudzanie, Sport, trening, Zdrowie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie