Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.01
2014
1209

Walentynki!

Walentynki!

No tak… znów walentynki - powiedzą samotni lub przeciwnicy tego „amerykańskiego wymysłu przemysłowego”. Szczęśliwie zakochani stwierdzą zaś, że to idealna okazja, żeby zaskoczyć ukochaną osobę i spędzić ten dzień tylko we dwoje. Nie ważne, czy jesteś przeciwnikiem czy zwolennikiem tego święta. Druga połówka (zwłaszcza ta płci damskiej) nie daruje Ci, jeśli zapomnisz o Walentynkach! Aby wspomóc zagubione dusze, dajemy wam małą receptę, jak przeżyć dzień św. Walentego i nie zwariować!

 

Upominki na walentynki

Zacznijmy od podstaw. Pocieszające w tym święcie jest to, że nie chodzi w nim o drogie, wymyślne prezenty, ale o miły gest dla ukochanej osoby. Można wręcz powiedzieć, że istnieje tu pewna odwrotna zależność! Im droższy prezent, tym bardziej banalny i mało osobisty. Dlatego zapomnijcie o tym, żeby kupować chłopakowi nowe playstation (nawet jeśli on uznałby to za przejaw prawdziwej miłości). W tym dniu liczą się uczucia, a nie zasobność portfela! 

Pomyślcie o tym co lubi wasza druga połówka. Słodycze? Popularne marki jak co roku przygotowały urocze opakowania w kształcie serc i amorków. Myślice pewnie…jakie to kiczowate! Ale przyznajcie się że czekoladki w kształcie serc smakują jakoś lepiej, a lizak w tym kształcie jest jakoś bardziej słodki niż normalnie. W tym dniu słodycze nie tuczą, zatem śmiało można zjeść całą bombonierkę! Słodkości to również bardzo miły gest jeśli chcecie obdarować czymś np. rodziców lub podlizać się szefowi. Polecamy skorzystać z ofert KWDT i Biedronki.

Jeśli chcecie, aby wasza ukochana rozpłynęła się ze szczęścia podarujcie jej biżuterię. Delikatny łańcuszek z przywieszką w kształcie serca to idealny pomysł na ten dzień! Szukajcie go w katalogach i gazetkach Super-pharm, Oriflame i Gatta.

Klasyczne prezenty na walentynki to również pluszowe maskotki. W tym dniu idealnie podkreślą uczucia, a ukochana osoba przytulając się do takiego misia zawsze będzie myślała o was! Sądzicie, że Panom nie spodoba się taki upominek? Zaręczamy wam, że pluszowy miś z logiem ukochanej drużyny piłkarskiej z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach! Szukajcie ich w Rossmannie.

Miłym dodatkiem do upominków będzie również kartka na walentynki. Kupiona czy wykonana przez was na pewno mile zaskoczy! A jak dodamy do niej własnoręcznie napisane życzenia np. w formie wierszyka to osiągniemy pełnię doskonałości!

Pomysły na walentynki 

Prezent na walentynki zakupiony. Teraz zaplanujmy jak spędzić ten uroczy dzień w miły sposób. Najważniejsze jest żebyście zrobili coś razem! Polecamy omijać szerokim łukiem klasyczne miejsca żeru par w Walentynki. Obszary zakazane to: kina, restauracje i romantyczne kawiarnie. Nadal dość mało popularnym miejscem do spędzania tego święta są teatry. Wybierzcie się na komedię, a później romantyczny spacer po parku czy łyżwy, a ten dzień na pewno będzie inny niż wszystkie! Wiele teatrów proponuje specjalne pakiety na ten dzień. Na pewno znajdziecie coś dla siebie!

A może tak odciąć się tego dnia od świata? Jeśli nie stać was na wypad do spa czy hotelu w górach zorganizujcie sobie taki klimat we własnym domu! Kąpiel z pianą, świece zapachowe, romantyczna kolacja we dwoje. W ciągu tygodnia na pewno brakuje wam czasu na takie przyjemności, dlatego w tym dniu rozpieszczajcie się dowoli. Wszystko czego potrzebujecie znajdziecie w gazetkach Dayli i Tchibo


Nasza recepta na Walentynki jest jedna. W tym jednym dniu skupcie się całkowicie na ukochanej osobie i dajcie jej do zrozumienia jak dużo dla was znaczy. Nie liczą się drogie prezenty czy kolacje w restauracjach, a po prostu czas spędzony we dwoje. 
Promocyjni.pl życzą wszystkim zakochanym magicznych i pełnych miłości Walentynek!

 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie