Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.01
2014
1209

Walentynki!

Walentynki!

No tak… znów walentynki - powiedzą samotni lub przeciwnicy tego „amerykańskiego wymysłu przemysłowego”. Szczęśliwie zakochani stwierdzą zaś, że to idealna okazja, żeby zaskoczyć ukochaną osobę i spędzić ten dzień tylko we dwoje. Nie ważne, czy jesteś przeciwnikiem czy zwolennikiem tego święta. Druga połówka (zwłaszcza ta płci damskiej) nie daruje Ci, jeśli zapomnisz o Walentynkach! Aby wspomóc zagubione dusze, dajemy wam małą receptę, jak przeżyć dzień św. Walentego i nie zwariować!

 

Upominki na walentynki

Zacznijmy od podstaw. Pocieszające w tym święcie jest to, że nie chodzi w nim o drogie, wymyślne prezenty, ale o miły gest dla ukochanej osoby. Można wręcz powiedzieć, że istnieje tu pewna odwrotna zależność! Im droższy prezent, tym bardziej banalny i mało osobisty. Dlatego zapomnijcie o tym, żeby kupować chłopakowi nowe playstation (nawet jeśli on uznałby to za przejaw prawdziwej miłości). W tym dniu liczą się uczucia, a nie zasobność portfela! 

Pomyślcie o tym co lubi wasza druga połówka. Słodycze? Popularne marki jak co roku przygotowały urocze opakowania w kształcie serc i amorków. Myślice pewnie…jakie to kiczowate! Ale przyznajcie się że czekoladki w kształcie serc smakują jakoś lepiej, a lizak w tym kształcie jest jakoś bardziej słodki niż normalnie. W tym dniu słodycze nie tuczą, zatem śmiało można zjeść całą bombonierkę! Słodkości to również bardzo miły gest jeśli chcecie obdarować czymś np. rodziców lub podlizać się szefowi. Polecamy skorzystać z ofert KWDT i Biedronki.

Jeśli chcecie, aby wasza ukochana rozpłynęła się ze szczęścia podarujcie jej biżuterię. Delikatny łańcuszek z przywieszką w kształcie serca to idealny pomysł na ten dzień! Szukajcie go w katalogach i gazetkach Super-pharm, Oriflame i Gatta.

Klasyczne prezenty na walentynki to również pluszowe maskotki. W tym dniu idealnie podkreślą uczucia, a ukochana osoba przytulając się do takiego misia zawsze będzie myślała o was! Sądzicie, że Panom nie spodoba się taki upominek? Zaręczamy wam, że pluszowy miś z logiem ukochanej drużyny piłkarskiej z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach! Szukajcie ich w Rossmannie.

Miłym dodatkiem do upominków będzie również kartka na walentynki. Kupiona czy wykonana przez was na pewno mile zaskoczy! A jak dodamy do niej własnoręcznie napisane życzenia np. w formie wierszyka to osiągniemy pełnię doskonałości!

Pomysły na walentynki 

Prezent na walentynki zakupiony. Teraz zaplanujmy jak spędzić ten uroczy dzień w miły sposób. Najważniejsze jest żebyście zrobili coś razem! Polecamy omijać szerokim łukiem klasyczne miejsca żeru par w Walentynki. Obszary zakazane to: kina, restauracje i romantyczne kawiarnie. Nadal dość mało popularnym miejscem do spędzania tego święta są teatry. Wybierzcie się na komedię, a później romantyczny spacer po parku czy łyżwy, a ten dzień na pewno będzie inny niż wszystkie! Wiele teatrów proponuje specjalne pakiety na ten dzień. Na pewno znajdziecie coś dla siebie!

A może tak odciąć się tego dnia od świata? Jeśli nie stać was na wypad do spa czy hotelu w górach zorganizujcie sobie taki klimat we własnym domu! Kąpiel z pianą, świece zapachowe, romantyczna kolacja we dwoje. W ciągu tygodnia na pewno brakuje wam czasu na takie przyjemności, dlatego w tym dniu rozpieszczajcie się dowoli. Wszystko czego potrzebujecie znajdziecie w gazetkach Dayli i Tchibo


Nasza recepta na Walentynki jest jedna. W tym jednym dniu skupcie się całkowicie na ukochanej osobie i dajcie jej do zrozumienia jak dużo dla was znaczy. Nie liczą się drogie prezenty czy kolacje w restauracjach, a po prostu czas spędzony we dwoje. 
Promocyjni.pl życzą wszystkim zakochanym magicznych i pełnych miłości Walentynek!

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie