Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.01
2014
1209

Jak przygotować się do sesji?

Jak przygotować się do sesji?

Kiedy ma się „naście” lat i przychodzi druga połowa stycznia człowiek myśli tylko jedno – FERIE! Czar pryska, kiedy idziemy na studia. Otóż kiedy kończy się zimowy semestr akademicki, studenci przeżywają swój największy koszmar, czyli jak mówi klasyk - słowo, którego nie wolno wymawiać – SESJA! Moi drodzy, głowy do góry, promocyjni.pl jak zawsze przychodzą z pomocą i doradzą wam, jak przetrwać ten trudny okres i zdać wszystkie egzaminy śpiewająco!


Jak zdać egzamin?

Sposobów na naukę jest wiele, wręcz nieskończenie wiele! Każdy powinien znaleźć na nią własną receptę. Z własnego doświadczenia polecamy Wam mnemotechnikę. Nazwa wydaje się nieco egzotyczna, ale obiecujemy, że to proste i skuteczne rozwiązanie, jeśli musimy zapamiętać np. skład Komisji Europejskiej…
Na czym ona polega? Nasz materiał porządkujemy według skojarzeń, najlepiej takich z własnego życia wziętych. Układamy je następnie w krótkie wierszyki, rymowanki, a nawet piosenki. Najłatwiej zapamiętać logiczne, aczkolwiek żartobliwe treści. Jeśli wykorzystamy do tego celu kolorowe i przyjemnie kojarzące się artykuły papiernicze, zapamiętamy je jeszcze lepiej! Znajdziecie je np. w sieci Tiger czy E.Leclerc


Jak uprzyjemnić sobie naukę?

Zastanawiacie się pewnie, jak wprawić się w naukowy nastrój, który uprzyjemni tą jakże fascynującą czynność. Każdy student wie, że najważniejsze jest czyste i zorganizowane otoczenie do pracy. Poza tym sprzątanie opóźnia czas rozpoczęcia nauki, a przecież pięciokrotne odkurzenie dywanu to całkiem normalna sprawa! Nauka sprzątania przyda się Wam również, jeśli kariera naukowa się nie sprawdzi ;) Mnóstwo zabawek do czyszczenia znajdziecie w gazetkach i katalogach sieci Tchibo, E. Leclerc i Tesco.
Otoczenie ogarnięte, czas na pożywkę dla ciała! Może niezdrowe, może krytykowane, ale sesja egzaminacyjna rządzi się swoimi prawami i wtedy wolno wszystko.  Zatem przed rozpoczęciem nauki warto zaopatrzyć się w energetyki. Obudzą i pobudzą nawet w środku nocy, a wypite bezpośrednio przed egzaminem dadzą nam „kopniaka” do działania! Polecamy ograniczyć je do 1-2 puszek w ciągu nauki i co ważniejsze – nie łączmy ich z kawą!! Napoje w promocyjnych cenach dostępne w gazetkach sieci Żabka, Fresh Market czy Małpka Express.
Zgłodnieliście? Zastanawiacie się co pobudza umysł do myślenia? Odpowiedź jest prosta! To orzechy i czekolada. Nie tylko uprzyjemnią i osłodzą naukę, ale również poprawiają pracę mózgu i układu nerwowego oraz pozytywnie wpłyną na naszą koncentrację i pamięć. Znajdziecie je w Almie, Selgrosie czy KDWT.


A co po sesji?

A teraz puśćmy wodze fantazji! Przenieśmy się na chwilę do dnia ostatniego egzaminu, który oczywiście zaliczyliśmy na piątkę. Wychodzimy z sali i czujemy, że możemy wszystko! Wracając na ziemię… kiedy w końcu odeśpicie zarwane noce, czas na świętowanie faktu, że sesja zimowa za nami. Idźcie na imprezę lub zorganizujcie ją sami! W końcu to czas karnawału, a wy musieliście odpuścić tyle imprez przez naukę. W poszukiwaniu pomysłów na przekąski imprezowe polecamy notki:

http://www.promocyjni.pl/blog/zobacz/7108-przekaski-sylwestrowe

http://www.promocyjni.pl/blog/zobacz/7085-impreza-na-studencka-kieszen

Pełny posesyjny reset potrzebuje też odpowiedniej dawki procentów! Alkohol w promocyjnych cenach oferują sieci Społem, Passa czy Simply!


Promocyjni.pl życzą wszystkim studentom powodzenia, a jeśli w tej sesji wam się nie powiedzie pamiętajcie, że już niedługo sesja letnia i nasze rady na pewno się wtedy przydadzą! 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie