Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.01
2014
1209

Wakacyjną przygodę czas zacząć

Wakacyjną przygodę czas zacząć

Zima daje się nam we znaki już od kilku miesięcy, nie przypomina jednak tej, którą pamiętamy sprzed kilku lat (mroźnej i śnieżnej) na dworze widzimy częściej deszcz i chlapę. Kto z nas nie marzy już o upragnionym lecie, słonecznej pogodzie i wylegiwaniu się na plaży? Jednak czy lato w Polsce daje nam gwarancję na spełnienie tych marzeń – niekoniecznie. Dlatego już teraz biura podróży zaczynają kusić nas ofertami na nadchodzące wakacje, prześcigając się w coraz to nowych propozycjach na spędzenie urlopu w miejscach, gdzie pogoda nas nie zawiedzie.

 

Wakacje w Turcji

Pojawiające się oferty wycieczek kuszą różnorodnością. Możemy zdecydować się na przykład na częściej odwiedzaną przez naszych rodaków Turcję. Interesujące  wycieczki w to miejsce oferuje nam Neckerman, gdzie średni koszt tygodniowego pobytu  to 1700 zł, a przy wcześniejszym zakupie biuro podróży oferuje nawet 20 % zniżki, dodatkowo pobyt dla dzieci do 6 roku życia jest bezpłatny. Równie zachęcający jest fakt, że bez względu na termin seniorzy i nowożeńcy dostają 10 % rabatu. Może to właśnie tak chcielibyście spędzić swój miesiąc miodowy lub rocznicę? Wśród atrakcji biuro podróży oferuje zwiedzanie skarbów tamtejszej kultury, czy starożytnych miast takich jak Troja, Milet, czy Efez oraz wapiennych tarasów Pamukkale.  Dla tych, którzy  nie lubią długich podróży, równie motywującym  może być fakt, że przelot trwa zaledwie 3,5 godziny.

 

Wycieczka po Azji

Dla osób szukających wrażeń i miejsc bardziej orientalnych idealną propozycję na wakacje przygotował Almatur. W ofercie znalazła się 18-dniowa wycieczka po 6 krajach Azji, takich jak: Tajlandia, Wietnam, Malezja, Singapur, czy  Indonezja. Wykup wycieczki First Minute, wiąże się z 15% rabatem.  W programie trzy dni na wyspie Bali lub spacer po krawędzi wulkanu przed świtem. Ciekawą ofertę proponuje również Itaka, mowa o Etiopii, kraju czarnego chrześcijaństwa. Itaka zabierze Was do miejsc wpisanych na listę Unesco, pokaże skalne kościoły Lalibeli, będące ósmym cudem świata, oraz do wodospadu nad Nilem Błękitnym. To tylko cześć atrakcji, które czekają na uczestników.

Rodzinne wakacje

Dla tych, którzy chcą spędzić tegoroczne wakacje z rodziną, Rainbow Tours przygotowało wycieczkę, której żadne dziecko nie zapomni. Eurodisneyland zabierze Wasze dzieci do krainy bajek, a Was do czasów dzieciństwa.  Dorośli będą mogli również zwiedzić największe zabytki Francji, jak Wersal, Wieża Eiffela, czy przespacerować po najsłynniejszej alei świata, słynnych Polach Elizejskich. Dodatkowo zachęca fakt, że od 31 grudnia Rainbow Tours przygotowało specjalny 30% rabat. 

 

Jeśli jeszcze nie zastanawialiście się, jak spędzić tegoroczny urlop czas najwyższy żeby przejrzeć katalogi biur podróży i zapewnić sobie najlepsze wakacje w życiu.

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie