Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.12
2013
1209

Postanowienia noworoczne

Postanowienia noworoczne

Święta święta i po świętach, a przed nami sylwester i początek kolejnego roku. Jak zawsze to czas refleksji i przemyśleń nad tym co za nami i ważniejsze, co przed nami. Nowy rok stwarza doskonałą okazję na zmiany w naszym życiu. Potrzebujemy jedynie dobrego planu, a sukces przyjdzie sam! Jaka jest zatem recepta na udane postanowienie noworoczne?

 

Najczęstsze postanowienia noworoczne

Dieta, rzucanie nałogu i uporządkowanie życia osobistego, to najczęstsze postanowienia, które wybieramy co roku. To dość sztampowe podejście do sprawy, ale zarazem dość realne do spełnienia przyrzeczenia. Bo czy nie łatwiej zgubić kilka kilo niż wygrać na loterii? To kobiety w zdecydowanej większości decydują się na zaplanowanie noworocznych zmian. Dlaczego? Nie oszukujmy się drogie Panie, to my potrzebujemy więcej motywacji niż mężczyźni. A początek nowego roku to dla nas zazwyczaj pewien przełom i dobry argument na świeży start! Jako, że świąteczne łakomstwo każdemu dało się z pewnością we znaki, a wymarzona figura śni nam się po nocach, to warto zaplanować sobie zdrową i rozsądną walkę o ciało Adriany Limy. Zaopatrzmy się w podstawowy lub bardziej zaawansowany sprzęt sportowy, a nie będziemy mieli argumentów, że siłownia jest daleko lub śnieg zasypał drzwi i nie możemy iść pobiegać. Jula oferuje nam wszystko czego potrzebuje nawet początkujący sportowy laik!

 

Pomysłowe postanowienia noworoczne

Jeśli zawsze marzyłeś o nauce języka obcego lub o zgłębieniu całej mądrości Paulo Coelho, to czy nowy rok nie jest doskonałym momentem na spełnienie tych marzeń?! A może tak obejrzeć wszystkie filmy z agentem 007? Wystarczy krótka wizyta w Empiku i satysfakcja ze spełnienia postanowienia, a także udana inwestycja w siebie murowane! A może tak podróż w wymarzone miejsce? Oszczędzając pewną kwotę od początku roku z pewnością można uzbierać na wyprawę naszych marzeń. Inspiracji i pomocy szukajcie w katalogach Itaki.

Zabawne postanowienia noworoczne

Postanowienia na nowy rok nie zawsze są jednak takie typowe. Przeglądając fora lub portale społecznościowe często można się natknąć na dość nietypowe podejście do tematu. Będę sprzątać w pokoju, skomplementuję swoją szafę, będę myć zęby po każdym posiłku, dowiem się, czego chcę od życia, przestanę spotykać się z frajerami, zacznę się myć regularnie, nie zabiję się, zacznę dbać o stopy, nie będę długo siedzieć na fejsie, zmienię skarpetki, zmienię pościel…to tylko kilka propozycji, które udało nam się znaleźć. Może zabawne, może ironiczne, ale łatwe i realne do spełnienia, a czy w końcu nie o to chodzi w postanowieniach noworocznych?

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: postanowienia, sylwester, postanowienie, noy rok

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie