Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.11
2013
1209

Mikołajki, czyli rozgrzewka przed świętami!

Mikołajki, czyli rozgrzewka przed świętami!

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, czyli sezon na prezenty! Maraton zaczynamy od Mikołajek, czyli imienin grubaska w czerwonym przebraniu, który przynosi prezenty na święta Bożego Narodzenia. Moda na obdarowywanie w tym dniu bliskich drobiazgami trwa i nie słabnie już od wielu lat. Drobne upominki zostawiane pod poduszką lub w skarpecie, powieszonej na kominku są zawsze miłym gestem. Jakie są zatem tegoroczne trendy w mikołajkowych prezentach?

 

Każdy może być św. Mikołajem!

Wspominając czasy szkolne przypominam sobie bardzo miły zwyczaj losów. Wybierało się wtedy osobę, którą obdarujemy drobiazgiem. Najwytrwalsi nie zdradzali, którego kolegę z klasy wylosowali, a i sami nie dowiadywali się, kto ich w tym roku obdaruje prezentem na Mikołajki. Pomysłów na takie upominki nie należy traktować zbyt poważnie. Może to być np. słodki łakoć o świątecznym charakterze.

Dla nieco starszych miłośników słodkości stylowe pomysły na prezenty przygotowały delikatesy Alma. Bo przecież piękne opakowanie to połowa sukcesu! A tak ładnie ozdobionymi słodyczami obdarujemy zarówno ukochaną osobę, jak i współpracownika czy szefa. Awans w pracy murowany!

Prezent dla dziecka

Kto powiedział, że te drobne upominki dla naszej pociechy nie mogą być wyjątkowe!? Wystarczy odrobina kreatywności, a droga zabawka może zamienić się np. w książkę czy coś co pomoże rozwijać hobby naszego dziecka! Rodzice, którym zależy na zdrowiu swoich latorośli powinni poszukiwać pomysłów w sklepach sportowych lub w najnowszej gazetce sieci Selgros. Znajdziemy tu nie tylko wysokiej klasy sprzęt sportowy, ale również akcesoria muzyczne dla młodych talentów. 

 

Prezenty dla niej i dla niego

Dorośli, których nie zadowoli czekoladowy Mikołaj powinni pomyśleć o drobiazgu, który będzie miły, ale praktyczny. Wyczekiwana płyta czy film na DVD umili romantyczny wieczór i sprawi  przyjemność obojgu! Takich i wielu innych pomysłów na prezenty poszukujcie w Empiku

Każda kobieta nie obrazi się również, gdy dostanie kolejny kosmetyk! Panowie, pamiętajcie jednak, że perfumy będą bardziej taktowne niż krem przeciwzmarszczkowy! Promocje mikołajkowe tych artykułów oferują takie sieci jak Super-Pharm czy Rossmann.
Mężczyźni mający w sobie duszę dziecka z pewnością ucieszą się ze sterowanego helikoptera czy samochodu. Taką zabawką może się później bawić cała rodzina! 

Pamiętajcie, że prezent mikołajkowy to jedynie uroczy gest dla naszych najbliższych. Nie warto wydawać na niego fortuny i planować go miesiącami. Najlepsze upominki to takie dane z serca, nawet wykonane własnoręcznie! Te kilka propozycji powinno ułatwić wam poszukiwania i pozwolić uniknąć stresu i szału zakupów!  

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie