Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.11
2013
1209

Książki na jesień

Książki na jesień

Jesienna szaruga nie sprzyja długiemu przebywaniu na świeżym powietrzu. Znacznie skrócona doba u wielu wywołuje niechęć do jakiejkolwiek aktywności i poczucie melancholii. Na szczęście nawet długi jesienny wieczór można spędzić konstruktywnie i z pożytkiem. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w interesującą nas lekturę.

A tych ostatnio w sklepach jest bez liku. Fani sensacji, fantastyki i powieści przygodowych na pewno znajdą coś dla siebie. Specjalny katalog dla bibliofili przygotował nawet Media Markt. Obok publicystyki znalazło się miejsce dla biografii i książek historycznych czy podróżniczych. Na sklepowych półkach umieszczono też kompendia wiedzy o historii muzyki – możemy bliżej poznać historię życia Leonarda Cohena, twórczość ABBY, czy naszego rodzimego Lady Pank. Rodzicom polecamy przejrzenie popularnych książek dla dzieci i młodzieży o Mikołajku, a fanom fantastyki klasykę – powieści Tolkiena i Terry’ego Pratchetta.

Obecnością książek w asortymencie zaskoczyły także sklepy Saturn. Tak samo jak w Media Markt, możemy wybierać nie tylko spośród bestsellerów literatury współczesnej, ale też z klasyki. W promocji znajduje się nowa powieść Janusza Głowackiego „Przyszłem”. Autor opisuje w niej swoje doświadczenia związane z tworzeniem scenariusza filmowego. A dla zmęczonych czytaniem Saturn ma do zaoferowania kreatywne zestawy filcowych dekoracji. W zabawę dekoracjami możemy zaangażować całą rodzinę i znajomych.

 

 

Powalającą liczbę książek jak zawsze znajdziemy w salonach Empik. Dostaniemy tu rozchwytywaną przez fanów najnowszą powieść Andrzeja Sapkowskiego „Wiedźmin: Sezon Burz”, będącą uzupełnieniem powszechnie uznanej sagi o przygodach wiedźmina Geralta.

Część z oferowanych pozycji to idealny wybór na świąteczny prezent, co zresztą zdaje się sugerować sam sklep. W ofercie dostępny jest szeroki wybórpapierów dekoracyjnych i ozdobnych pudełek do pakowania prezentów. Dla ceniących sobie bezpośrednie obcowanie z kulturą i sztuką przygotowano listę wydarzeń kulturalnych – bilety na nie dostępne są oczywiście w punktach sprzedaży Empik.

Świąteczno-książkową akcję przygotował też Lidl. Każdy kupujący w sklepie ma okazję otrzymać niespodziankę w postaci książki kucharskiej. Za każde zakupy powyżej 50zł otrzymamy kupon, a za zebranie sześciu – w nasze ręce trafi limitowana książka kucharska. 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie