Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.11
2013
1209

Książki na jesień

Książki na jesień

Jesienna szaruga nie sprzyja długiemu przebywaniu na świeżym powietrzu. Znacznie skrócona doba u wielu wywołuje niechęć do jakiejkolwiek aktywności i poczucie melancholii. Na szczęście nawet długi jesienny wieczór można spędzić konstruktywnie i z pożytkiem. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w interesującą nas lekturę.

A tych ostatnio w sklepach jest bez liku. Fani sensacji, fantastyki i powieści przygodowych na pewno znajdą coś dla siebie. Specjalny katalog dla bibliofili przygotował nawet Media Markt. Obok publicystyki znalazło się miejsce dla biografii i książek historycznych czy podróżniczych. Na sklepowych półkach umieszczono też kompendia wiedzy o historii muzyki – możemy bliżej poznać historię życia Leonarda Cohena, twórczość ABBY, czy naszego rodzimego Lady Pank. Rodzicom polecamy przejrzenie popularnych książek dla dzieci i młodzieży o Mikołajku, a fanom fantastyki klasykę – powieści Tolkiena i Terry’ego Pratchetta.

Obecnością książek w asortymencie zaskoczyły także sklepy Saturn. Tak samo jak w Media Markt, możemy wybierać nie tylko spośród bestsellerów literatury współczesnej, ale też z klasyki. W promocji znajduje się nowa powieść Janusza Głowackiego „Przyszłem”. Autor opisuje w niej swoje doświadczenia związane z tworzeniem scenariusza filmowego. A dla zmęczonych czytaniem Saturn ma do zaoferowania kreatywne zestawy filcowych dekoracji. W zabawę dekoracjami możemy zaangażować całą rodzinę i znajomych.

 

 

Powalającą liczbę książek jak zawsze znajdziemy w salonach Empik. Dostaniemy tu rozchwytywaną przez fanów najnowszą powieść Andrzeja Sapkowskiego „Wiedźmin: Sezon Burz”, będącą uzupełnieniem powszechnie uznanej sagi o przygodach wiedźmina Geralta.

Część z oferowanych pozycji to idealny wybór na świąteczny prezent, co zresztą zdaje się sugerować sam sklep. W ofercie dostępny jest szeroki wybórpapierów dekoracyjnych i ozdobnych pudełek do pakowania prezentów. Dla ceniących sobie bezpośrednie obcowanie z kulturą i sztuką przygotowano listę wydarzeń kulturalnych – bilety na nie dostępne są oczywiście w punktach sprzedaży Empik.

Świąteczno-książkową akcję przygotował też Lidl. Każdy kupujący w sklepie ma okazję otrzymać niespodziankę w postaci książki kucharskiej. Za każde zakupy powyżej 50zł otrzymamy kupon, a za zebranie sześciu – w nasze ręce trafi limitowana książka kucharska. 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie