Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.11
2013
1209

Gry i konsole

Gry i konsole

Fani gier i konsol z utęsknieniem wyczekują dwóch wielkich wydarzeń. Na dniach nastąpić ma premiera nowego Play Station 4 oraz Xbox One. Wydawcy obiecują, że obydwie zaskoczą nas możliwościami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Nie do wszystkich jednak przemawiają te obietnice. Niesłabnącą popularnością cieszą się do tej pory królowie konsol – Play Station 3 – Xbox 360. Cały czas robią wrażenie pod względem graficznym, liczba wydanych na nie gier jest również powalająca. Z tej okazji przyjrzyjmy się, jakie promocje przygotowały sklepy dla koneserów konsolowych gier.

Przyciągającą uwagę ofertę przygotowała sieć sklepów Avans. W standardowej cenie możemy nabyć konsolę Play Station 3, poszerzoną o kamerę, kontroler motion oraz dwie gry sportowe. Konsola i kontroler możemy w pełni odwzorowuje nasze działania i ruchy, przez co możemy bardziej zaangażować się w gry i łączyć rozgrywkę przed ekranem ze sportem.
 


 

Jeśli ta konsola do nas nie przemawia, Xbox wcale nie wypada gorzej. Za 1299 złotych otrzymamy sprzęt z najwyższej półki, również zaopatrzony w kontroler ruchu Kinect. Nad kontrolerem Play Station ma taką przewagę, iż nie potrzebuje dodatkowego gadżetu. Wystarczy, że staniemy przed ekranem i damy wciągnąć się w rozgrywkę, a czujnik postara się, by przenieść nas w świat wirtualnej zabawy. Gry, które dołączono do zestawu powinny trafić w gust każdego – znajduje się w nim popularna przygodowa gra fantasy, gra taneczna oraz kody pozwalające na pobranie innych.

Zbliżoną ofertę przygotowały sklepy Media Expert. Płacąc 100 złotych mniej otrzymamy identyczny zestaw z Xboxem, Kinectem i dwoma grami. To dobre rozwiązanie, jeśli upatrzyliśmy wcześniej gry dla siebie. Tym bardziej, że Media Expert ma w zanadrzu niedrogie, lecz rozkupywane nowości – Battlefield i Call of Duty. 

Dla tych, którzy lubię mieć konsolę zawsze przy sobie i pogrywać w autobusie lub w przerwie pracy, poleca się zaopatrzyć w przenośne Play Station Vita, będące godnym następcą Play Station Portable. Koszt tego cuda wraz z dwiema dołączonymi grami wynosi 859 złotych, a jedną z gier jest powszechnie cenione Little Big Planet. Dobrym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na mobilności i większej uniwersalności, są nie konsole dla gier, lecz tablety. Wiele z nich posiada bardzo wysokie jak na urządzenia tego typu parametry techniczne, a dzięki emulatorom swobodnie można instalować gry komputerowe sprzed kilku lat. W szczególności do takich zastosowań nadają się nowe tablety o dużej rozdzielczości, jak niedawno wprowadzony na rynek Samsung Galaxy 3. 

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie