Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.11
2013
1209

Gry i konsole

Gry i konsole

Fani gier i konsol z utęsknieniem wyczekują dwóch wielkich wydarzeń. Na dniach nastąpić ma premiera nowego Play Station 4 oraz Xbox One. Wydawcy obiecują, że obydwie zaskoczą nas możliwościami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Nie do wszystkich jednak przemawiają te obietnice. Niesłabnącą popularnością cieszą się do tej pory królowie konsol – Play Station 3 – Xbox 360. Cały czas robią wrażenie pod względem graficznym, liczba wydanych na nie gier jest również powalająca. Z tej okazji przyjrzyjmy się, jakie promocje przygotowały sklepy dla koneserów konsolowych gier.

Przyciągającą uwagę ofertę przygotowała sieć sklepów Avans. W standardowej cenie możemy nabyć konsolę Play Station 3, poszerzoną o kamerę, kontroler motion oraz dwie gry sportowe. Konsola i kontroler możemy w pełni odwzorowuje nasze działania i ruchy, przez co możemy bardziej zaangażować się w gry i łączyć rozgrywkę przed ekranem ze sportem.
 


 

Jeśli ta konsola do nas nie przemawia, Xbox wcale nie wypada gorzej. Za 1299 złotych otrzymamy sprzęt z najwyższej półki, również zaopatrzony w kontroler ruchu Kinect. Nad kontrolerem Play Station ma taką przewagę, iż nie potrzebuje dodatkowego gadżetu. Wystarczy, że staniemy przed ekranem i damy wciągnąć się w rozgrywkę, a czujnik postara się, by przenieść nas w świat wirtualnej zabawy. Gry, które dołączono do zestawu powinny trafić w gust każdego – znajduje się w nim popularna przygodowa gra fantasy, gra taneczna oraz kody pozwalające na pobranie innych.

Zbliżoną ofertę przygotowały sklepy Media Expert. Płacąc 100 złotych mniej otrzymamy identyczny zestaw z Xboxem, Kinectem i dwoma grami. To dobre rozwiązanie, jeśli upatrzyliśmy wcześniej gry dla siebie. Tym bardziej, że Media Expert ma w zanadrzu niedrogie, lecz rozkupywane nowości – Battlefield i Call of Duty. 

Dla tych, którzy lubię mieć konsolę zawsze przy sobie i pogrywać w autobusie lub w przerwie pracy, poleca się zaopatrzyć w przenośne Play Station Vita, będące godnym następcą Play Station Portable. Koszt tego cuda wraz z dwiema dołączonymi grami wynosi 859 złotych, a jedną z gier jest powszechnie cenione Little Big Planet. Dobrym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na mobilności i większej uniwersalności, są nie konsole dla gier, lecz tablety. Wiele z nich posiada bardzo wysokie jak na urządzenia tego typu parametry techniczne, a dzięki emulatorom swobodnie można instalować gry komputerowe sprzed kilku lat. W szczególności do takich zastosowań nadają się nowe tablety o dużej rozdzielczości, jak niedawno wprowadzony na rynek Samsung Galaxy 3. 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie