Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.11
2013
1209

Gry i konsole

Gry i konsole

Fani gier i konsol z utęsknieniem wyczekują dwóch wielkich wydarzeń. Na dniach nastąpić ma premiera nowego Play Station 4 oraz Xbox One. Wydawcy obiecują, że obydwie zaskoczą nas możliwościami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Nie do wszystkich jednak przemawiają te obietnice. Niesłabnącą popularnością cieszą się do tej pory królowie konsol – Play Station 3 – Xbox 360. Cały czas robią wrażenie pod względem graficznym, liczba wydanych na nie gier jest również powalająca. Z tej okazji przyjrzyjmy się, jakie promocje przygotowały sklepy dla koneserów konsolowych gier.

Przyciągającą uwagę ofertę przygotowała sieć sklepów Avans. W standardowej cenie możemy nabyć konsolę Play Station 3, poszerzoną o kamerę, kontroler motion oraz dwie gry sportowe. Konsola i kontroler możemy w pełni odwzorowuje nasze działania i ruchy, przez co możemy bardziej zaangażować się w gry i łączyć rozgrywkę przed ekranem ze sportem.
 


 

Jeśli ta konsola do nas nie przemawia, Xbox wcale nie wypada gorzej. Za 1299 złotych otrzymamy sprzęt z najwyższej półki, również zaopatrzony w kontroler ruchu Kinect. Nad kontrolerem Play Station ma taką przewagę, iż nie potrzebuje dodatkowego gadżetu. Wystarczy, że staniemy przed ekranem i damy wciągnąć się w rozgrywkę, a czujnik postara się, by przenieść nas w świat wirtualnej zabawy. Gry, które dołączono do zestawu powinny trafić w gust każdego – znajduje się w nim popularna przygodowa gra fantasy, gra taneczna oraz kody pozwalające na pobranie innych.

Zbliżoną ofertę przygotowały sklepy Media Expert. Płacąc 100 złotych mniej otrzymamy identyczny zestaw z Xboxem, Kinectem i dwoma grami. To dobre rozwiązanie, jeśli upatrzyliśmy wcześniej gry dla siebie. Tym bardziej, że Media Expert ma w zanadrzu niedrogie, lecz rozkupywane nowości – Battlefield i Call of Duty. 

Dla tych, którzy lubię mieć konsolę zawsze przy sobie i pogrywać w autobusie lub w przerwie pracy, poleca się zaopatrzyć w przenośne Play Station Vita, będące godnym następcą Play Station Portable. Koszt tego cuda wraz z dwiema dołączonymi grami wynosi 859 złotych, a jedną z gier jest powszechnie cenione Little Big Planet. Dobrym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na mobilności i większej uniwersalności, są nie konsole dla gier, lecz tablety. Wiele z nich posiada bardzo wysokie jak na urządzenia tego typu parametry techniczne, a dzięki emulatorom swobodnie można instalować gry komputerowe sprzed kilku lat. W szczególności do takich zastosowań nadają się nowe tablety o dużej rozdzielczości, jak niedawno wprowadzony na rynek Samsung Galaxy 3. 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie