Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.11
2013
1209

E- supermarket po polsku

E- supermarket po polsku

Co można robić czekając na przyjazd metra? Możliwości jest wiele - począwszy od czytania prasy, skończywszy na …zrobieniu zakupów. Niemożliwe? Od niedawna Frisco.pl uruchomiło pierwszy w Polsce e-supermarket w metrze, który pozwala „buszować po sklepie” za pomocą telefonów komórkowych. To dobra wiadomość dla osób, które mają tendencje do robienia zakupów na ostatnią chwilę.

 

Jak to działa?
Wirtualny sklep bazuje na kodach kreskowych. To oznacza, że pasażerowie po zeskanowaniu kodu przez aplikację mobilną Mobilne Frisco mogą zamówić produkty, a Frisco dostarczy je pod wskazany adres w wybranej przez nas godzinie. Aplikacja, która umożliwia wirtualne zakupy, jest udostępniana bezpłatnie dla smartfonów działających w systemie Android. 

 

Częściowo z domu
 Co ciekawe, nasze kupowanie, które rozpoczęliśmy w metrze, możemy spokojnie dokończyć już w domu. Wystarczy tylko zalogować się na swoje konto, bo wybrane wcześniej towary zostały zapamiętane w koszyku. To z pewnością duże ułatwienie dla mniej zdecydowanych konsumentów. A wybierać jest z czego. Sklepowa „półka”, która pojawiła się na obu stronach stacji Metra Centrum, zawiera ponad 150 produktów. Akcja Frisco.pl potrwa miesiąc. Warszawiacy mogą więc wybierać się na wirtualne zakupy do końca listopada. 

 

Takie rzeczy już w Polsce…
….choć nie tylko u nas. Prekursorem tego typu akcji była Korea Południowa. Z e-supermarketów skorzystali też mieszkańcy Moskwy i Dusseldorfu. W Polsce to Piotr i Paweł jako pierwszy umożliwił zakupy w sklepie internetowym prosto z ulicy. Mieszkańcy mogli zrobić zakupy na przykład na przystankach autobusowych. A tam, jak wiadomo, czasu do namysłu jest dużo.  

Kategorie: Poradnik
Tagi: kody, smartfony, technologie, zakupy, frisco

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie