Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.10
2013
1209

Dzień Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych

Jeszcze tylko kilka dni pozostało nam do święta Wszystkich Świętych. To czas zadumy i refleksji. Chcąc uczcić pamięć o wszystkich zmarłych, zapalimy na ich grobach znicze. Już w tej chwili na półkach sklepów roi się od zniczy, wkładów oraz bukietów kwiatów. Różnią się ceną oraz jakością, a przeciętnemu konsumentowi ciężko dobrać najodpowiedniejszy.

Sklepy mają w ofercie mnóstwo zniczy w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. W supermarketach Real znajdziemy głównie szklane znicze. Ich formy są równie wymyślne co nazwy – mamy więc znicze Zeus, Laufer, Koniak i kojarzący się z duszkiem z bajek Kacperek. Bogaty zasób zniczy powinny mieć też sklepy sieci Społem. W swych gazetkach informują również o czasie palenia znicza – znajdziemy tutaj te palące się ledwie 12 godzin, ale też o długotrwałym knocie, który starczy nawet na 90 i 100 godzin.      

Zobacz: Tanie Znicze - gazetki promocyjne   

 

  

                 Jeśli już o czasie palenia mowa, warto wspomnieć o różnicach występujących między wkładami. Do wyboru mamy głównie dwa rodzaje: parafinowe oraz olejowe. Te pierwsze nie powinny brudzić nagrobków ani zadymiać zniczy. Są też dość uniwersalne, jednak mniej odpowiednie na bardzo wysokie temperatury. Wkłady olejowe zaś to wkłady o przedłużonym działaniu, odpowiednie również na zimne dni. Ceny wkładów wahają się zwykle od złotówki do kilku złotych, a dostępne są w każdym sklepie, w którym będą znicze. Oddając pamięć naszym bliskim nie musimy ograniczać się jedynie do palenia zniczy. Bukiety i wiązanki kwiatów to kolejne rzeczy, którymi dekoruje się nagrobki. W sklepach E.Leclerc znajduje się bogata oferta sztucznych kwiatów, którym nie będzie groźna nadchodząca zima. Wraz z nimi do wyboru mamy flakonów, mis oraz dekoracji. Supermarkety Tesco mają w sprzedaży głównie chryzantemy – nie tylko pojedyncze, ale również gotowe kompozycje. 


 

                 Kiedy już uda nam się udekorować nagrobek w zapragniony sposób, nie wolno nam pozostawić go samemu sobie. W sklepach bez problemu doszukamy się sprzętu do czyszczenia. Selgros ma w zanadrzu całe komplety do sprzątania: wiadra i szczotki, rękawice gumowe, ale przede wszystkim spraye, płyny i pasty do nagrobków. 

 

  

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie