Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.10
2013
1209

Dzień Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych

Jeszcze tylko kilka dni pozostało nam do święta Wszystkich Świętych. To czas zadumy i refleksji. Chcąc uczcić pamięć o wszystkich zmarłych, zapalimy na ich grobach znicze. Już w tej chwili na półkach sklepów roi się od zniczy, wkładów oraz bukietów kwiatów. Różnią się ceną oraz jakością, a przeciętnemu konsumentowi ciężko dobrać najodpowiedniejszy.

Sklepy mają w ofercie mnóstwo zniczy w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. W supermarketach Real znajdziemy głównie szklane znicze. Ich formy są równie wymyślne co nazwy – mamy więc znicze Zeus, Laufer, Koniak i kojarzący się z duszkiem z bajek Kacperek. Bogaty zasób zniczy powinny mieć też sklepy sieci Społem. W swych gazetkach informują również o czasie palenia znicza – znajdziemy tutaj te palące się ledwie 12 godzin, ale też o długotrwałym knocie, który starczy nawet na 90 i 100 godzin.      

Zobacz: Tanie Znicze - gazetki promocyjne   

 

  

                 Jeśli już o czasie palenia mowa, warto wspomnieć o różnicach występujących między wkładami. Do wyboru mamy głównie dwa rodzaje: parafinowe oraz olejowe. Te pierwsze nie powinny brudzić nagrobków ani zadymiać zniczy. Są też dość uniwersalne, jednak mniej odpowiednie na bardzo wysokie temperatury. Wkłady olejowe zaś to wkłady o przedłużonym działaniu, odpowiednie również na zimne dni. Ceny wkładów wahają się zwykle od złotówki do kilku złotych, a dostępne są w każdym sklepie, w którym będą znicze. Oddając pamięć naszym bliskim nie musimy ograniczać się jedynie do palenia zniczy. Bukiety i wiązanki kwiatów to kolejne rzeczy, którymi dekoruje się nagrobki. W sklepach E.Leclerc znajduje się bogata oferta sztucznych kwiatów, którym nie będzie groźna nadchodząca zima. Wraz z nimi do wyboru mamy flakonów, mis oraz dekoracji. Supermarkety Tesco mają w sprzedaży głównie chryzantemy – nie tylko pojedyncze, ale również gotowe kompozycje. 


 

                 Kiedy już uda nam się udekorować nagrobek w zapragniony sposób, nie wolno nam pozostawić go samemu sobie. W sklepach bez problemu doszukamy się sprzętu do czyszczenia. Selgros ma w zanadrzu całe komplety do sprzątania: wiadra i szczotki, rękawice gumowe, ale przede wszystkim spraye, płyny i pasty do nagrobków. 

 

  

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie