Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.10
2013
1209

Impreza na studencką kieszeń

Impreza na studencką kieszeń

Imprezy są nieodzownym elementem w życiu każdego studenta. Pretekst do świętowania znajdzie się zawsze, ale październik jest pod tym względem miesiącem szczególnym. To czas, w którym studenci po przerwie wakacyjnej wracają na uczelnie, ale nie myślą jeszcze o nauce. Zamiast tego integrują się podczas „domówek”. Zasady są jasne dla wszystkich: ma być tanio,prosto i smacznie. Jaki jest przepis na udaną zabawę?

 

Przystawki na imprezę
   

Studenci, tworząc listę zakupów, często najmniejszą uwagę  przywiązują do przekąsek -  a to właśnie tak zwane „zagrychy” podawane do alkoholi pomagają utrzymywać siły podczas całonocnej zabawy;) Student jednak nie lubi przepłacać, ale uwielbia przyjmować gości. Te dwie cechy da się połączyć, gdy wykorzystamy kilka sprawdzonych sposobów. Pierwszym z nich będą koreczki imprezowe,  czyli mini szaszłyki. Możemy je zrobić z owoców, warzyw, wędlin,czy serów.Propozycja tania i bardzo efektowna, zwłaszcza gdy postawimy na różnorodność.  Warto wybrać się do Carrefoura, bo tam łatwo znaleźć zniżki na produkty spożywcze. Z doświadczenia wiemy, że szaszłyki to przekąski, które najszybciej znikają ze stołów;) Dobrze więc zaproponować gościom coś jeszcze. 

 

Dania na imprezę…

……są dobrym pomysłem, gdy bawimy się w większym gronie. Do tak zwanych  „dań” zaliczamy makarony, ciasta, a także sałatki. Te ostatnie robią furorę na imprezowych stołach, choć czas ich przygotowania jest najkrótszy. My proponujemy przygotowanie na przykład sałatki z ananasem, z kurczakiem, czy sałatki greckiej. Jeśli to ostatni dzwonek przed imprezą to warto kupić gotowe sałatki, które w atrakcyjnych cenach znajdziemy na przykład w Biedronce.  

 

 

Impreza tematyczna

  By polskim imprezom dodać odrobinę pikanterii, warto sprowadzić do nich klimat z południa Europy. W tym celu można zorganizować imprezę tematyczną, której motywem przewodnim będą na przykład Włochy – w tym włoska kuchnia. Taka domówka z pewnością będzie wyróżniać się na tle innych, mimo że nie obciąży kieszeni studenta. Obecnie w Lidlu odbywa się tydzień włoski, choć ceny na szczęście pozostały polskie;) Włoską pizzę kupimy za jedyne 9,99zł, makaron lasagne za 3,99 zł, a lody w stylu włoskim za 7, 99 zł. 
Jak widać impreza to też dobra okazja, by student wreszcie najadł się do syta;)

 

 

 

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie