Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.10
2013
1209

Przegląd świąt nietypowych - listopad

Przegląd świąt nietypowych - listopad

Listopad – kolejny miesiąc, który zaskakuje nas swoimi nietypowymi świętami, o pojęciu których większość z nas nie ma zielonego pojęcia. Czas żeby to zmienić :)Zwłaszcza, że listopad tuż, tuż.

1 listopada – Światowy Dzień Wegan, którego celem jest promowanie weganizu, (dla niewtajemniczonych) – wyeliminowania produktów pochodzenia zwierzęcego, nie tylko ze swojej diety, ale też z życia.

3 listopada – Święto Myśliwych, inaczej hubertowiny, organizowane jest przez myśliwych na rozpoczęcie sezonu polowania jesienno-zimowego. Polowanie w tym dniu kończy się biesiadą myśliwych przy ognisku, bigosie i nalewce J natomiast obchody tego święta mają zapewnić dobre wyniki w całym nadchodzącym sezonie.

5 listopada – Dzień Postaci z Bajek – w każdym z nas, nawet dorosłym tkwi jakaś część dziecka. Może warto byłoby tego dnia powrócić do dzieciństwa i obejrzeć bajkę ? Król Lew, Pocahontas ? J same klasyki, aż łezka się w oku kręci :)

10 listopada – Dzień Jeża – urocze zwierzątko, które kojarzy się z telewizyjną kreacją stworzonka noszącego na igłach jabłko J Jeże wyglądają przeuroczo, więc ogromny apel do kierowców, żeby na nie uważać na drogach, często się pojawiają niespodziewanie!

17 listopada – Dzień Studenta, a jednocześnie Dzień Bez Długów – czyżby to jakaś aluzja? Powszechnie wiadomo, że studenci do najbogatszych nie należą…

22 listopada – Dzień Kredki – dzień, w którym mali i duzi mogą odkrywać swoje plastyczne pasje :)

25 listopada – Dzień Pluszowego Misia – piękne święto, urocze pluszaki są w stanie zaskarbić sobie sympatię każdego z nas. Może warto byłoby tego dnia kupić nową maskotę.

Dnia Promocyjnych wprawdzie wciąż brakuje, ale przecież każda okazja jest dobra do wyszukiwania promocji na naszym serwisie :)

Miłego świętowania! :)

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie