Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.10
2013
1209

Przegląd świąt nietypowych - listopad

Przegląd świąt nietypowych - listopad

Listopad – kolejny miesiąc, który zaskakuje nas swoimi nietypowymi świętami, o pojęciu których większość z nas nie ma zielonego pojęcia. Czas żeby to zmienić :)Zwłaszcza, że listopad tuż, tuż.

1 listopada – Światowy Dzień Wegan, którego celem jest promowanie weganizu, (dla niewtajemniczonych) – wyeliminowania produktów pochodzenia zwierzęcego, nie tylko ze swojej diety, ale też z życia.

3 listopada – Święto Myśliwych, inaczej hubertowiny, organizowane jest przez myśliwych na rozpoczęcie sezonu polowania jesienno-zimowego. Polowanie w tym dniu kończy się biesiadą myśliwych przy ognisku, bigosie i nalewce J natomiast obchody tego święta mają zapewnić dobre wyniki w całym nadchodzącym sezonie.

5 listopada – Dzień Postaci z Bajek – w każdym z nas, nawet dorosłym tkwi jakaś część dziecka. Może warto byłoby tego dnia powrócić do dzieciństwa i obejrzeć bajkę ? Król Lew, Pocahontas ? J same klasyki, aż łezka się w oku kręci :)

10 listopada – Dzień Jeża – urocze zwierzątko, które kojarzy się z telewizyjną kreacją stworzonka noszącego na igłach jabłko J Jeże wyglądają przeuroczo, więc ogromny apel do kierowców, żeby na nie uważać na drogach, często się pojawiają niespodziewanie!

17 listopada – Dzień Studenta, a jednocześnie Dzień Bez Długów – czyżby to jakaś aluzja? Powszechnie wiadomo, że studenci do najbogatszych nie należą…

22 listopada – Dzień Kredki – dzień, w którym mali i duzi mogą odkrywać swoje plastyczne pasje :)

25 listopada – Dzień Pluszowego Misia – piękne święto, urocze pluszaki są w stanie zaskarbić sobie sympatię każdego z nas. Może warto byłoby tego dnia kupić nową maskotę.

Dnia Promocyjnych wprawdzie wciąż brakuje, ale przecież każda okazja jest dobra do wyszukiwania promocji na naszym serwisie :)

Miłego świętowania! :)

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie