Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.10
2013
1209

Świat Dziecka

Świat Dziecka

Jeszcze nie tak dawno temu dzieci swój wolny czas wypełniały zabawami z rówieśnikami, malowaniu, papierowych wycinankach. Dzisiaj zaś preferują prostszą i wygodniejszą, również dla rodzica, rozrywkę przed ekranem telewizora, bądź komputera. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zapewnić swojej pociesze tyle samo frajdy i przy okazji zadbać o prawidłowy rozwój naszych milusińskich. Zadanie to z pewnością ułatwi nam coraz bardziej zróżnicowana oferta sklepów dla dzieci, dopasowana do wieku dziecka.

Zabawki dla niemowlaka

Niemowlęta nieustannie wymagają naszej uwagi i opieki. Wybierając zabawki dla nich, musimy koniecznie pamiętać, aby były bezpieczne, najlepiej duże i jednoczęściowe. Ważne jest również, by taka zabawka wzbudzała ciekawość dziecka i rozwijała jego rodzącą się wyobraźnię. Idealnie w nasze wymagania wpisują się zabawki z katalogu Toys”R”Us. W szczególności warto zwrócić uwagę na rozwijający zdolności manualne zestaw z młotkiem i piłkami. Ta interaktywna zabawka na pewno nie tylko pomoże wykształcić w dzieku lepszą koordynacją i zwinność jego malutkich paluszków, ale też wyrysuje mu uśmieszek na twarzyczce. A kiedy smyk zmęczy się i znuży, połóżmy go do kołyski, gdzie już wisi uspokajacz z kołysanką i projektorem. Jeśli wolimy bardziej standardowe karuzelki na kołyskę,  odpowiednie wydają się te z Akpol Baby. Na pewno zaśnie spokojny i zadowolony.
 

 

 Kreatywna zabawa

Dla trochę starszych brzdąców polecamy poszukać kreatywnych zestawów do samodzielnego wycinania i tworzenia. Dziecko może bawić się nimi samodzielnie lub z kolegą, bądź koleżanką, co powinno rozruszać jego fantazję. Kupę radochy dostarczy asortyment sklepów Tiger. Dostępne są tutaj wycinanki i wykreślanki, ale też akcesoria do gotowania, dziergania. Dziecko może korzystać z gotowych wzorów, ale też wymyślać własne. A nuż obudzi się w nim mały artysta :)

Prezenty na każdą okazję

Szukając prezentu dla dziecka, warto sięgnąć po rzeczy sprawdzone i powszechnie lubiane. Niesłabnącą popularnością wśród chłopców cieszą się oczywiście klocki Lego, a mnogość zestawów powala na kolana. Znajdziemy więc zestawy inspirowane znanymi filmami i bajkami, ale też tradycyjne, odzwierciedlające miasto i wszystko co z nim związane. Nie musimy też trudzić się z szukaniem sklepów z klockami – dostępne są niemal wszędzie, począwszy od supermarketów jak Tesco i Carrefour, a na sklepach z zabawkami, jak wymienany Tos”R”Us, kończąc.
Ku zaskoczeniu rodziców, jedną z bardziej lubianych zabawek dla dziewczynek stały się lalki z serii Monster High... Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby lalki nie przypominały potworków, wampirzyc, czy też zombie. Również obecne są w każdym sklepie, dzięki czemu znalezienie ich nie powinno przysporzyć nam problemów.
 

 


Oferta zabawek dla dzieci jest naprawdę olbrzymia, a ich wartość edukacyjna nie jest wcale mniejsza, powinna więc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym i dbającym o swoje latorośle rodziców.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie