Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.10
2013
1209

Przygotuj samochód na zimę

Przygotuj samochód na zimę

Dlaczego tyle mówi się już o zimie? Przecież dopiero zaczęła się jesień! Ale czy nie warto zainteresować się swoim samochodem już teraz? Po co przepłacać w sezonie, kiedy teraz zapłacimy za odpowiednie wyposażenie o wiele mniej…

Mimo że do astronomicznej zimy jeszcze ponad dwa miesiące, jednak już warto zainwestować i przygotować odpowiednio swój samochód na chłodne dni i śnieg. W co zatem należy wyposażyć nasze auto?

Po pierwsze OPONY

Opony zimowe, to absolutna podstawa. Cytując Feu Vert, „gdy temperatura spadnie poniżej 7 stopni Celsjusza, nawet przy braku śniegu, Twoje opony letnie mogą nie sprawdzić się jeśli zajdzie potrzeba nagłego hamowania”, a już teraz mamy temperaturę nawet do -1 stopnia w nocy! Fantastyczną przedsprzedaż ogumienia ma Feu Vert, jedna z najbardziej znanych firm motoryzacyjnych. Opony Dębicy kupimy już od 150 zł, a marki Fulda od  179 zł.

Zastanawiasz się co zrobić z oponami letnimi, by przetrwały sezon bez zniekształceń? Teraz nie będzie to już problemem. Od czwartku, 17 października, w Lidlu dostępny będzie stojak do przechowywania kół. W zestawie znajdziemy nakładki chroniące felgi, pokrowce na opony z mocowaniem na rzep, kolorowe żetony do oznaczenia opon, miernik ciśnienia powietrza, miernik głębokości rowków bieżnika oraz pojemnik do przyborów montażowych. I to wszystko tylko za 49 zł i gwarancją na 3 lata!

Moto akcesoria

Ile razy musieliśmy czekać, żeby lód zszedł z szyby, zanim wyruszymy w trasę? Oj wiele. Niewątpliwie przydatną rzeczą w warunkach zimowych jest plandeka samochodowa, która ochroni nasz samochód przed śniegiem i lodem, natomiast latem przed pyłem, żywicą i brudem. Równie funkcjonalna jest mata termiczna na szybę, która zimą chroni przednią szybę przed zamarzaniem,  natomiast w czasie upałów zapobiega nagrzewaniu się samochodu.

Nieodłącznym elementem zaopatrzenia każdego samochodu są oczywiście skrobaczki do lodu oraz zmiotki do usuwania śniegu. Te akcesoria są co raz nowocześniejsze, np. w Lidlu dostaniemy skrobaczkę z ocieplaną rękawicą, która chroni przed śniegiem i zimnem.

Należy pamiętać również o wymianie płynu do spryskiwaczy w naszym samochodzie. Dzięki niemu łatwiej usuniemy lód i zabrudzenia z przedniej szyby.

Test opon i innych elementów auta

Szczegółowy zimowy przegląd Twojego auta Feu Vert wykona za jedyne 49 zł. Firma oferuje również wymianę oleju na syntetyczny Castrol Edge z przeglądem sześciu punktów kontrolnych oraz płyn hamulcowy czy chłodniczy wraz z ich wymianą. Zrób przegląd i ruszaj bezpiecznie w drogę.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie