Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.10
2013
1209

Przygotuj samochód na zimę

Przygotuj samochód na zimę

Dlaczego tyle mówi się już o zimie? Przecież dopiero zaczęła się jesień! Ale czy nie warto zainteresować się swoim samochodem już teraz? Po co przepłacać w sezonie, kiedy teraz zapłacimy za odpowiednie wyposażenie o wiele mniej…

Mimo że do astronomicznej zimy jeszcze ponad dwa miesiące, jednak już warto zainwestować i przygotować odpowiednio swój samochód na chłodne dni i śnieg. W co zatem należy wyposażyć nasze auto?

Po pierwsze OPONY

Opony zimowe, to absolutna podstawa. Cytując Feu Vert, „gdy temperatura spadnie poniżej 7 stopni Celsjusza, nawet przy braku śniegu, Twoje opony letnie mogą nie sprawdzić się jeśli zajdzie potrzeba nagłego hamowania”, a już teraz mamy temperaturę nawet do -1 stopnia w nocy! Fantastyczną przedsprzedaż ogumienia ma Feu Vert, jedna z najbardziej znanych firm motoryzacyjnych. Opony Dębicy kupimy już od 150 zł, a marki Fulda od  179 zł.

Zastanawiasz się co zrobić z oponami letnimi, by przetrwały sezon bez zniekształceń? Teraz nie będzie to już problemem. Od czwartku, 17 października, w Lidlu dostępny będzie stojak do przechowywania kół. W zestawie znajdziemy nakładki chroniące felgi, pokrowce na opony z mocowaniem na rzep, kolorowe żetony do oznaczenia opon, miernik ciśnienia powietrza, miernik głębokości rowków bieżnika oraz pojemnik do przyborów montażowych. I to wszystko tylko za 49 zł i gwarancją na 3 lata!

Moto akcesoria

Ile razy musieliśmy czekać, żeby lód zszedł z szyby, zanim wyruszymy w trasę? Oj wiele. Niewątpliwie przydatną rzeczą w warunkach zimowych jest plandeka samochodowa, która ochroni nasz samochód przed śniegiem i lodem, natomiast latem przed pyłem, żywicą i brudem. Równie funkcjonalna jest mata termiczna na szybę, która zimą chroni przednią szybę przed zamarzaniem,  natomiast w czasie upałów zapobiega nagrzewaniu się samochodu.

Nieodłącznym elementem zaopatrzenia każdego samochodu są oczywiście skrobaczki do lodu oraz zmiotki do usuwania śniegu. Te akcesoria są co raz nowocześniejsze, np. w Lidlu dostaniemy skrobaczkę z ocieplaną rękawicą, która chroni przed śniegiem i zimnem.

Należy pamiętać również o wymianie płynu do spryskiwaczy w naszym samochodzie. Dzięki niemu łatwiej usuniemy lód i zabrudzenia z przedniej szyby.

Test opon i innych elementów auta

Szczegółowy zimowy przegląd Twojego auta Feu Vert wykona za jedyne 49 zł. Firma oferuje również wymianę oleju na syntetyczny Castrol Edge z przeglądem sześciu punktów kontrolnych oraz płyn hamulcowy czy chłodniczy wraz z ich wymianą. Zrób przegląd i ruszaj bezpiecznie w drogę.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie